Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 20.10.2018 20:26 Publikacja: 20.10.2018 16:49
Foto: AFP
Kudlow mówił, że jego przyjaciel w administracji prezydenta Donalda Trumpa nazwał tak Trudeau w czasie rozmów o nowym kształcie umowy o wolnym handlu NAFTA, której stronami są USA, Kanada i Meksyk.
- Mój przyjaciel w Białym Domu, którego nazwiska nie wymienię, powiedział: "Wiesz, rozumiem dlaczego popierasz to porozumienie Larry, to dlatego, że przygotowaliśmy to porozumienie. Nie wyszliśmy, nie skończyliśmy tego, dobiliśmy targu. Prawda? Pomimo tego małego smarkacza rządzącego Kanadą, zdołaliśmy to zrobić" - relacjonował Kudlow.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Australia zawarła umowę z Nauru, umożliwiającą przesłanie na terytorium tego maleńkiego państewka na Pacyfiku se...
Amerykańskie media uzyskały dostęp do dokumentu, który przedstawia szczegóły projektu dotyczącego odbudowy Stref...
Prezydent USA Donald Trump siłą zamierza podporządkować sobie regiony rządzone przez Partię Demokratyczną i wysy...
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Administracja Donalda Trumpa dąży do przemianowania Pentagonu na Departament Wojny. Prezydent twierdzi, że pod t...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas