Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.09.2020 18:52 Publikacja: 15.09.2020 18:23
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
Na wtorkowym posiedzeniu komisji kandydaturę Marka Kuchcińskiego zgłosiła posłanka Barbara Bartuś (PiS). Byłego marszałka poparło 13 posłów - 4 było przeciw, 5 wstrzymało się od głosu. - Dziękuję bardzo za wybór - powiedział po głosowaniu Kuchciński.
Wybór nowego przewodniczącego był konieczny, ponieważ dotychczasowy szef komisji Zbigniew Rau pod koniec sierpnia został przez prezydenta Andrzeja Dudę powołany na stanowisko ministra spraw zagranicznych.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W piątek szef MSZ weźmie udział w inauguracji nowego ruchu polityczno-społecznego, w Tatrach spotka się ze swoim...
- Największym problemem w dyskusji o nocnej prohibicji w Warszawie jest upolitycznienie tego tematu – mówił w po...
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński domaga się przeniesienia lokalizacji Ambasady Federacji Rosyjs...
Są wyniki najnowszego sondażu preferencji partyjnych United Surveys na zlecenie Wirtualnej Polski. W porównaniu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas