Reklama
Rozwiń
Reklama

Platforma Obywatelska odpowiada na billboardy

Polska Fundacja Narodowa przygotowała kampanię informacyjną dotyczącą reformy sądownictwa. Własne spoty przygotowała Platforma Obywatelska

Aktualizacja: 10.09.2017 17:06 Publikacja: 10.09.2017 16:49

Platforma Obywatelska odpowiada na billboardy

Foto: Twitter/Platforma Obywatelska

"Rzeczpospolita" w czwartek informowała o kampanii informacyjnej o reformie sądownictwa, którą przygotowuje Polska Fundacja Narodowa. Czytaj więcej

Polska Fundacja Narodowa to organizacja powołana do życia przez 17 państwowych spółek. Kampania ma obejmować m.in. serię billboardów z hasłami dotyczącymi zmian i odesłaniem do specjalnej strony internetowej.

Kampania w kompleksowy sposób ma docierać z przesłaniem pokazującym, dlaczego zmiany w sądownictwie są niezbędne i "zatrzeć złe wrażenia po burzliwej dyskusji na temat reformy sądownictwa, którą zakończyły prezydenckie weta".

Koszt kampanii to 19 milionów złotych. Kampanię krytykuje Platforma Obywatelska. W sieci pojawiły się spoty przygotowane przez partię Grzegorza Schetyny.

Reklama
Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
SAFE dzieli scenę polityczną, co zrobi prezydent? Weto na stole
Polityka
Donald Tusk o głosowaniu ws. SAFE: Maski opadły, to wrogowie niepodległości
Polityka
Sondaż: Polacy ocenili sposób, w jaki Włodzimierz Czarzasty odmówił Amerykanom
Materiał Promocyjny
Historyczne śródmieście Gdańska przyciąga klientów z całego kraju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama