Reklama
Rozwiń
Reklama

Donald Trump rozważa sankcje na Turcję za zakup S-400

Prezydent Donald Trump zapowiedział w Londynie, że rozważa nałożenie sankcji na Turcję w związku z zakupem rosyjskiego systemu rakietowego S-400.

Aktualizacja: 03.12.2019 16:41 Publikacja: 03.12.2019 16:32

Donald Trump rozważa sankcje na Turcję za zakup S-400

Foto: AFP

Amerykański prezydent obwinił swojego poprzednika - Baracka Obamę za brak sprzedaży systemu rakietowego Ankarze. 

O reakcję Stanów Zjednoczonych na zakup rosyjskiego systemu rakietowego przez Turcję Trump został zapytany podczas konferencji z udziałem prezydenta Francji Emmanuela Macrona.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Polityka
Zohran Mamdani burmistrzem Nowego Jorku. Prof. Zbigniew Lewicki: wygrał posługując się nośnymi hasłami
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Polityka
Podcast „Rzecz w tym”: Lewicowa rewolucja w Nowym Jorku. Co wygrana Zohrana Mamdaniego znaczy dla USA, Trumpa i Europy
Polityka
Zohran Mamdani burmistrzem Nowego Jorku. Zły znak dla Donalda Trumpa
Polityka
Nowojorczycy nie posłuchali Donalda Trumpa. Zohran Mamdani nowym burmistrzem
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Polityka
Grzegorz Braun nagrodzony na Białorusi. Za obronę praw człowieka
Reklama
Reklama