Kuchenne rewolucje Magdy Gessler i Wściekłe Gary Adama Gesslera przyciągają przed ekrany telewizorów miliony Polaków zafascynowanych światem restauracji.
Nie mniej fascynująca jest historia rodziny Gesslerów – gotowy materiał na scenariusz hitowego serialu. Wielkie namiętności i takaż fantazja, duże pieniądze i długi, skandale zdrady, spory. I łącząca wszystkich pasja do kuchni.
[wyimek][b][link=http://www.rp.pl/temat/80.html]Zarejestruj się[/link] i uzyskaj dostęp do [link=http://www.rp.pl/temat/449164.html]internetowego wydania {eko+}[/link], gdzie znajdziesz pełną wersję tekstu [link=http://www.rp.pl/artykul/583363.html]o rodzinie Gesslerów[/link][/b] [/wyimek]
Wśród znanych w Polsce rodzin restauratorów nie ma drugiej, która by była tak popularna w mediach jak warszawski klan Gesslerów.
Pełno ich w plotkarskich serwisach, w kolorowych czasopismach, a ostatnio także w telewizji. Do niedawna dziennikarze w komentarzach „Gessler kontra Gessler” skrzętnie porównywali słupki oglądalności „Rewolucji kuchennych” prowadzonych przez Magdę Gessler w TVN i „Wściekłych garów” jej szwagra, Adama Gesslera w publicznej TVP. Sądząc po danych Nielsen Audience Measurement, część widzów też mogła je porównywać przeskakując z kanału na kanał, bo jesienią oba programy nadawane w sobotę prawie w tym samym czasie, miały podobny, ponad 22 proc. udział w widowni.