Osiedle Miasteczko Jutrzenki oznacza komfort. Kojarzy się z mieszkaniami jasnymi, przestronnymi, z dużymi balkonami. Większość lokali, które zawiera jego oferta, wyprzedała się od razu. Wielkim walorem tego projektu jest świetnie pomyślana przestrzeń wokół budynków. Zadbano o zieleń, fontanny, solarne ławki, place zabaw i miejsca aktywnej rekreacji. Mieszkańcy uprawiają warzywa w specjalnej szklarni. W jednym z budynków deweloper stworzył nowoczesną siłownię, w przygotowaniu są przedszkole i kawiarenka, działa już sklep. Wszystko zostało  pomyślane tak, by mieszkańcy po powrocie z pracy mogli korzystać z tych dobrodziejstw na miejscu. Terenów Aurec Home ma sporo, świetnych pomysłów również, projekty jest w stanie realizować w niecały rok. Deweloper ma duży potencjał i jest niezwykle kreatywny.

Wizualizacja dzielnicy Lawendy

Wizualizacja dzielnicy Lawendy

Największe zainteresowanie budzą mieszkania Miasteczka Jutrzenki o średniej powierzchni. Niestety, wielu z potencjalnych klientów nie ma obecnie zdolności kredytowej. Teraz najczęściej o mieszkania pytają fundusze, które skupują je pod wynajem, oraz indywidualni nabywcy, którzy chcą zainwestować środki w lokale mieszkalne.

Tymczasem Aurec Home jest już przygotowany do budowy kolejnego osiedla: Fabrica Ursus. – Mury starej fabryki zostaną odrestaurowane i będą tworzyły naturalne otoczenie dla nowo wybudowanych domów, tworząc loftowy klimat – podkreśla Mariola Żak, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Aurec Home. – Mieszkania na tym właśnie osiedlu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ludzie pytają o nie, bo lubią takie przestrzenie. Nie brakuje też osób, którzy są z tym miejscem związane emocjonalnie, choćby dlatego, że w tutejszej dawnej fabryce pracował ktoś z ich bliskiej rodziny, więc są przekonani, że będą się tu czuli dobrze. 

Wizualizacja osiedla Fabrica Ursus

Wizualizacja osiedla Fabrica Ursus

Zarząd Aurec Home to wizjonerzy, którzy przekazują swoją miłość do kreatywnego budowania innym. W planach mają już kolejne dwa osiedla: jedno z fragmentem lasu przeznaczonym dla mieszkańców, drugie – z dostępem do rzeki. Więcej o deweloperze i jego inwestycjach można przeczytać na stronie www.aurechome.pl

Prezes Aurec Home Shraga Weisman

Prezes Aurec Home Shraga Weisman

Materiał Promocyjny