Materiał Promocyjny

4 letnie festiwale dla fanów elektro i rapu - musisz tam być!

Lato jeszcze nie zagościło w pełni, a już organizatorzy prześcigają się w ogłaszaniu line-upów kolejnych wydarzeń. Które festiwale musisz wziąć pod uwagę, jeśli lubujesz się w elektronicznych setach? A jakie imprezy spodobają się tym wolącym pobujać się do rapowych bitów? Poniżej przybliżamy 4 wyjątkowe festiwale muzyczne!

Unia Europejska wspiera rozwój nowoczesnych sieci dystrybucji energii w Polsce Wschodniej

Europa stoi obecnie przed wyzwaniami związanymi z transformacją w kierunku gospodarki niskoemisyjnej. Obejmuje ona m.in. zwiększanie udziału odnawialnych źródeł energii (OZE) w produkcji energii elektrycznej i redukcję zależności od paliw kopalnych. Obserwowany w ostatnich latach w naszym kraju dynamiczny rozwój rozproszonych OZE wiąże się jednak z nowymi wyzwaniami co do zarządzania energią w sieci. To zaś wymaga rozbudowy i modernizacji infrastruktury przesyłowej i dystrybucyjnej, tak by nadać jej nowe funkcje dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych. W modernizacji polskich sieci dystrybucji energii elektrycznej do standardu „smart net” pomogą Fundusze Europejskie.

Atom ważny dla nowoczesnej gospodarki

Dostęp do zeroemisyjnej energii jest kluczowy dla konkurencyjności i bezpieczeństwa kraju. Dlatego Polska nie powinna dłużej zwlekać z realizacją programu energetyki jądrowej – to główna myśl czwartej edycji Nuclearconference.pl, która odbyła się w Warszawie.

Zaskocz na plaży — najnowsze trendy w bikini, które warto znać

Moda plażowa stanowi esencję letnich miesięcy, a stroje kąpielowe mogą być wyrazem osobistego stylu, ale również odzwierciedleniem aktualnych trendów. Trendy w bikini i strojach kąpielowych zmieniają się z sezonu na sezon, wpisując się w dynamikę współczesnej mody. Bikini 2024 to sentymentalny powrót do plażowej mody z lat 60. i 70. oraz ekologia, funkcjonalność i zmysłowość. Jakie bikini damskie będzie modne tego lata?

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą na walizkę?

Posiadacze aut od lat zmagają się z zagrożeniem, jakim jest ich ewentualna kradzież. W przypadku pojazdów wyposażonych w technologię KeyLess popularną metodą kradzieży jest ta „na walizkę”. Z tego artykułu dowiesz się, na czym ona polega i jak skutecznie zabezpieczyć przed taką kradzieżą swój samochód.

Jakich benefitów pracownicy pragną najbardziej?

Nielimitowany urlop, benefity żywieniowe – czego chcą polscy pracownicy? Jak wprowadzać strategie benefitowe w taki sposób, aby nie przepalać budżetu? Analizujemy temat i odpowiadamy na powyższe pytania.

Mobilne ekspozycje Huawei już w Polsce – 16 maja odwiedzi Katowice

Mobilne Centrum Ekspozycji Huawei po raz trzeci wyruszyło w trasę po Polsce. Po Warszawie, Jachrance i Krakowie, już 16 maja pojawi się przy Katowickim Spodku. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Digital & Green, Accelerate Industrial Intelligence”. W swoim mobilnym centrum technologicznym, Huawei prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania m.in. dla dużych przedsiębiorstw, administracji publicznej, opieki zdrowotnej, edukacji, dostawców usług internetowych i handlu detalicznego.

Transformacja w szerokim rozmiarze. Ford kreuje nową rzeczywistość.

Postęp jest nieunikniony, konieczny. By żyło się łatwiej, lepiej i przede wszystkim z większą troską o planetę. Zmieniają się gospodarki całego świata. Kraje rozwinięte jednoczą siły, by generować rozwiązania proekologiczne i zwyczajnie poprawiające komfort naszego życia. Wraz z gigantami energetyki, przemysłu i nowych technologii, pod ramię idzie Ford, wdrażając swoje koncepcje.

Jaki iPhone kupić w 2024 roku?

Nowoczesne iPhone’y doskonale się prezentują i są wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji. Zakup nowego modelu to spore wyzwanie, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych kryteriów. Jeśli szukasz iPhone’a z lepszym wyposażeniem, sprawdź ofertę modeli Pro. Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się iPhone 14 Pro i iPhone 15 Pro. Jak dokonać właściwego wyboru?