Materiał Promocyjny

MONTOWNIA w Gdańsku – unikatowe lofty hotelowe dla inwestorów w historycznym budynku

Zabytkowy budynek w centrum Gdańska nazwany nieprzypadkowo MONTOWNIĄ. W środku w pełni wyposażone lofty z antresolami o funkcji hotelowej i obsługą profesjonalnego operatora, który zadba o maksymalizację zysków z wynajmu – taką wyjątkową na polskim rynku ofertę inwestycyjną przygotował Euro Styl z Grupy Dom Development. W MONTOWNI będzie też działać największy w Trójmieście food hall i strefa konferencyjna, a jej wnętrza wypełni niebanalna sztuka.

bnt attorneys in CEE i BSJP łączą siły. Powstaje jedna z największych międzynarodowych kancelarii prawnych w nowej UE

Jeden silny partner na miejscu dla wszystkich krajów i jurysdykcji – bnt attorneys in CEE, wiodąca kancelaria prawa gospodarczego z 10 biurami w Europie Środkowo-Wschodniej oraz BSJP, renomowana polska kancelaria full-service połączyły się, stając się jednym z największych dostawców usług doradztwa prawnego w regionie krajów nowej Unii Europejskiej: od Tallina po Sofię.

Reskilling - wielki reset umiejętności. Czy jesteśmy gotowi?

Reskilling pracowników, odpowiedzialność społeczna firm czy rozwiązanie na brak specjalistów?

Polska to istotny punkt na mapie naszych inwestycji

Wierzymy w potencjał polskiego rynku, doceniamy możliwości tutejszych profesjonalistów i właśnie tu chcemy się rozwijać – mówi Andrzej Skowroński, członek zarządu, dyrektor Rynku Polska w Imperial Tobacco Polska S.A.

Port Gdańsk pobił kolejny rekord przeładunków

Embargo na rosyjskie produkty ropopochodne, oznacza dla nas, że przeładunki tej grupy ładunkowej jeszcze wzrosną – uważa Łukasz Greinke, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk.

„Jesteśmy na dobrej drodze do dekarbonizacji naszych zakładów” – rozmawiamy o roli stłuczki szklanej w procesie produkcji szkła

W czasach gdy zmiany klimatu są odczuwalne w niemal każdym obszarze naszego życia, obowiązek troski o jakość powietrza i zasoby naturalne spoczywa w dużej mierze na barkach branży budowlanej, odpowiedzialnej za niemal 40% globalnej emisji dwutlenku węgla.

Schüco informuje!

Jako były producent m.in. wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych, w ramach naszego aktywnego i pasywnego obowiązku obserwacji produktu stwierdziliśmy niedawno, że niektóre moduły fotowoltaiczne naszej firmy mogą być obciążone wadą. Ponieważ zapewnienie bezpieczeństwa produktów jest dla nas najwyższym priorytetem, podejmujemy wszelkie niezbędne środki w celu zapewnienia, że ani kupujący ani jakakolwiek niezaangażowana strona trzecia nie doznają obrażeń podczas korzystania z wytworzonych przez nas produktów.

8,6% na koncie oszczędnościowym w banku Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy w ramach rozpoczętej właśnie promocji kont osobistych oferuje oprocentowanie aż 8,6 proc. na koncie oszczędnościowym. To dziś jedna z najlepszych ofert na rynku.