Materiał Promocyjny

Abonamentowa rewolucja wkracza do motoryzacji

Skoro wakacje - to all inclusive. Jeśli muzyka - to subskrypcja. A telefon, telewizja i internet? Oczywiście na abonament. Nikt nawet nie myśli o tym, by rozliczać się inaczej. Dlaczego w taki sam sposób nie można „użytkować” samochodu?

Bernadovo – gdyński azyl o dźwięku i zapachu lasu!

Budowa najnowszej inwestycji BPI Real Estate Poland w Gdyni nabiera tempa. Projekt autorstwa cenionej pracowni Roark Studio, według którego powstaje osiedle Bernadovo, jest przede wszystkim hołdem złożonym wyjątkowemu sąsiedztwu – Trójmiejskiemu Parkowi Krajobrazowemu. Za koncepcją przenikania się lasu i osiedla stoi jednak coś więcej niż tylko idea. Bernadovo będzie jedną z nielicznych inwestycji mieszkaniowych w Polsce realizowaną według wymogów ekologicznej certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.

Nic nie jest pewne, poza tymi autami. Warto sprawdzić tę ofertę!

Ceny na półkach szaleją, stopy procentowe rosną, a przed nami trudna, być może mroźna na wielu płaszczyznach zima. Dużym wyzwaniem staje się zatem planowanie domowego budżetu. Tym bardziej, jeśli mamy zamiar odświeżyć park maszynowy. Jak zyskać spokój? Ciekawą propozycję znaleźliśmy w ofercie BMW.

KGHM Polska Miedź SA i SN Nuclearelectrica SA podpisały memorandum o współpracy przy rozwoju SMR

KGHM Polska Miedź SA i SN Nuclearelectrica SA ogłosiły podpisanie niewiążącego memorandum o współpracy (MOU) w sprawie rozwoju projektów małych reaktorów modułowych (SMR) podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu w dniu 6 września.

Edukacja włączająca – przyszłość polskiej oświaty

Edukacja włączająca to jedno z najczęściej powtarzanych pojęć w kontekście zmian polskiego systemu edukacji. Ten zdobywający w naszym kraju coraz większe uznanie sposób organizacji nauczania i pracy szkoły jest bardzo odmienny od tradycyjnego podejścia do oświaty.

Nam chodzi nie tylko o uśmiech

W PB Dental staramy się zdefiniować potrzeby pacjenta i odpowiedzieć na nie w adekwatny sposób. W poszerzonej ofercie chcemy też pomóc ludziom z depresją.

Rodzinny biznes wspiera walkę z depresją

Joanna i Roman Tabaka wierzą w przyszłość odnawialnych źródeł energii. Są też przekonani, że biznes musi wspierać ważne społeczne inicjatywy, w szczególności dotyczące tak ważnej, a zarazem delikatnej kwestii jak zdrowie psychiczne

Liderką się jest, a nie bywa

Edyta Petecka pokazuje, jak pomagać i zmieniać świat biznesu. Jej kluczem do sukcesu jest otwartość na dialog i ciągły rozwój.

Innowacja dla ciała i ducha

To czas pandemii, wyniszczający psychikę wielu ludzi, był momentem, gdy Magdalena Siekacz, prezeska firmy Strefa Zdrowia, postanowiła działać. Tak narodziła się Klinika Ketaminy.