Materiał Promocyjny

Wyższe raty kredytów, to problem dla sprzedających. Sprawdź, z jakim biurem szybko sprzedasz nieruchomość w Warszawie

Ciągłe podwyższanie stóp procentowych sprawia, że raty kredytów hipotecznych wciąż rosną. To problem dla sprzedających nieruchomości, gdyż coraz trudniej jest znaleźć kogoś, kto może sobie pozwolić na spłacanie kredytu. Jednak z dobrym biurem nieruchomości i w tych trudnych czasach można szybko znaleźć kupca lub mieszkanie do kupienia. Oto najlepsze biura nieruchomości w Warszawie.

Dobry początek roku Grupy PZU. Szybka realizacja strategii

W pierwszym kwartale 2022 r. Grupa PZU zwiększyła przypis składki ubezpieczeniowej brutto do 6,3 mld zł, najwyższej historycznie wartości w tej części roku. Zysk netto wyniósł 758 mln zł, a zwrot na kapitale 17,8 proc. Największy polski ubezpieczyciel skutecznie i konsekwentnie realizuje przyjętą rok temu strategię na lata 2021-2024, wspierając równocześnie transformację energetyczną polskiej gospodarki oraz działania pomocowe dla uchodźców Ukrainy.

IT napędza branżę automotive!

Kolejne wyzwania stające przed branżą motoryzacyjną sprawiają, że aby przetrwać, przedsiębiorcy nie mogą przestać się rozwijać. Przystosowaniu się do zmian sprzyja jednak Przemysł 4.0 i postępująca wraz z nim cyfryzacja. O tym, w jaki sposób IT wspiera adaptację branży automotive do dynamicznej sytuacji rynkowej opowiedział Filip Stankowski, Senior Consultant w Hicron.

Jaki samochód dla kobiety? Propozycje aut dla kobiet

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu, który pozwala na zachowanie pełnej niezależności oraz swobodne przemieszczanie się. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni prowadzą obecnie bardzo aktywny tryb życia, którego istotnym elementem jest własny środek transportu. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jakie auto będzie najlepszą opcją dla kobiet, co powinno je wyróżniać oraz na co zwrócić uwagę podczas wyboru.

Choroba Fabry’ego – schorzenie niejednorodnych objawów

By prawidłowo i szybko zdiagnozować chorego, potrzeba kompleksowego spojrzenia na zgłaszane przez niego dolegliwości.

Huawei Global Analyst Summit: innowacje zmieniające oblicze świata i ekologii

„Jeszcze silniej skupimy się na rozwoju innowacji, zapewnimy cyfrowe i inteligentne rozwiązania dla wszystkich sektorów oraz pomożemy w budowie niskoemisyjnego świata” – powiedział podczas Huawei Global Analyst Summit Ken Hu, rotacyjny prezes Huawei. Eksperci podczas wydarzenia zapowiedzieli szereg przełomowych innowacji m.in. z zakresu sztucznej inteligencji czy neurocybernetyki.

Kontenery i mikroserwisy – zwinne technologie nie tylko dla developerów

Idea konteneryzacji istnieje już od dłuższego czasu, jednak dopiero w ostatnich latach gwałtownie zyskała na popularności - od 2016 roku światowa liczba wdrożeń konteneryzacji zwiększyła się o 300%. Co więcej, według badania firmy IBM, 97% developerów i specjalistów IT uważa, że kontenery spełniły lub przewyższyły ich oczekiwania. Dodatkowo, 96% respondentów twierdzi, że kontenery będą długofalowym rozwiązaniem w ich przedsiębiorstwach.

Warmia i Mazury. Pracuj, inwestuj, ciesz się życiem!

Skutecznie wykorzystujemy warunki do szybkiego rozwoju biznesu, a jednocześnie dbamy o to, by nasze województwo pozostało miejscem, w którym po prostu dobrze się żyje – mówi Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.