Aktualizacja: 25.01.2015 18:10 Publikacja: 25.01.2015 18:10
Foto: Fotorzepa, Piotr Nowak now Piotr Nowak
We wrześniu, gdy udziałowcy Ekstraklasy podpisali umowę z agencją mediową MP & Silva, która wspólnie z zarządem negocjuje sprzedaż krajowych i międzynarodowych praw mediowych Ekstraklasy na kolejnych sześć sezonów (do sezonu 2020/2021 włącznie). Roberto Dalmiglio, dyrektor handlowy MP & Silva zapowiadał, że do wyboru ich właścicieli może dojść już na przełomie roku. Negocjacje wciąż jednak trwają.
– 17 listopada ogłosiliśmy przetarg i do pierwszej połowy grudnia czekaliśmy na oferty od zainteresowanych firm. To grono tworzyło łącznie kilkadziesiąt podmiotów – mówi Bogusław Biszof, prezes Ekstraklasy SA. Jak dodaje, zapewne gdyby wtedy wpłynęła jakaś oferta, np. dwukrotnie przebijającą pozostałych konkurentów prawdopodobne byłoby, że do końca grudnia negocjacje zostałyby zakończone. – Jest jednak tak jak można było przypuszczać. Te oferty są wyrównane. Przed Świętami wybraliśmy więc z grona zainteresowanych węższą grupę firm, które złożyły najatrakcyjniejsze oferty i teraz prowadzimy z nimi indywidualne negocjacje – dodaje.
Problemy z aplikacjami należącymi do firmy Meta. Użytkownicy zgłaszali problemy z Facebookiem, Messengerem, Instagramem oraz Whatsappem. Po godzinie 22 większość użytkowników aplikacji Meta odzyskała dostęp do swoich kont w mediach społecznościowych.
Kurs akcji Cyfrowego Polsatu spadał we wtorek po tekstach o nieznanej do tej pory decyzji sądu w Liechtensteinie.
Kurs akcji Cyfrowego Polsatu spada nawet o ponad 7 proc. po tym, jak Onet.pl oraz Wyborcza.pl opublikowały teksty o nieznanej do tej pory decyzji sądu w Liechtensteinie.
Omnicom i Interpublic, numer trzy i cztery w świecie reklamy połączą siły w transakcji wartej ponad 13 mld dol. Obiecują właścicielom setki milionów dolarów oszczędności.
Bank zachęca rodziców do wprowadzenia swoich dzieci w świat finansów. W prezencie można otrzymać 200 zł dla dziecka oraz voucher na 100 zł dla siebie.
Grupa Polsat-Interia czwarty raz w 2024 roku zajęła pierwsze miejsce wśród polskich wydawców internetowych pod względem liczby odwiedzających – wynika z badania Mediapanel.
Na konflikcie o telewizje TVN i Polsat może stracić koalicja rządząca, bo niekoniecznie z działaniami ocenianymi przez część obywateli jako cenzura będzie jej do twarzy – uważa politolog, prof. Uniwersytetu Warszawskiego, Rafał Chwedoruk,
Rząd Donalda Tuska chroni swoich sojuszników. Ale zarazem trudno dyskutować z faktem, że w dobie wojen hybrydowych jest to ważne dla polskiej demokracji.
Wieść gminna niosła, że amerykański Warner Bros Discovery zamierza sprzedać TVN Węgrom lub Czechom. Ale ja się z decyzji premiera cieszę. Dopisuję ją do mojej prywatnej listy „kamieni milowych” na drodze do przywrócenia praworządności w Polsce.
Zapowiedź umieszczenia telewizji TVN i Polsat na liście polskich firm strategicznych to symbol czasów, w których przyszło nam żyć. Coś, co wczoraj wydawałoby się niemożliwe, jutro może być oczywiste.
Premier Donald Tusk w czasie wspólnej konferencji prasowej z premierem Estonii Kristenem Michalem zapowiedział dopisanie TVN i Polsatu do wykazu firm strategicznych.
Nie jest prawdą, że sąd zablokował mój majątek - zapewnił w oświadczeniu założyciel Polsatu. Potwierdza, że do rad jego fundacji wszedł kurator wskazany przez sąd w Liechtensteinie. Decyzje podjęte przy jego udziale są dla biznesmena korzystne.
Omnicom i Interpublic, numer trzy i cztery w świecie reklamy połączą siły w transakcji wartej ponad 13 mld dol. Obiecują właścicielom setki milionów dolarów oszczędności.
Grupa Polsat-Interia czwarty raz w 2024 roku zajęła pierwsze miejsce wśród polskich wydawców internetowych pod względem liczby odwiedzających – wynika z badania Mediapanel.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas