Aktualizacja: 05.03.2015 13:52 Publikacja: 05.03.2015 13:42
Foto: Bloomberg
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo może jeszcze w tym roku sfinalizować zakup nowych aktywów. Spółkę interesują przede wszystkim sieci ciepłownicze w kraju oraz zagraniczne koncesje dotyczące ropy i gazu.
Jarosław Bauc, wiceprezes ds. finansowych PGNiG poinformował, że spółka wybrała cztery konsorcja, które w razie potrzeby będą ją wspierać przy zakupach aktywów poszukiwawczo - wydobywczych o wartości do 2 mld zł. Ich nazw nie ujawnił.
Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił „największy w historii” pakiet sankcji antyrosyjskich. Jego celem jest zwiększeni...
Zgodnie z oczekiwaniami nowym prezesem Polskiej Grupy Zbrojeniowej został Adam Leszkiewicz. Wygrał konkurs, któr...
Adam Leszkiewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa zarządu Grupy Azoty - podała spółka. Leszkiewicz w złoż...
USA i Wielka Brytania podpiszą nową umowę handlową, RPP tnie stopy procentowe, co może ożywić rynek mieszkaniowy...
NASK stworzył system do elektronicznego zarządzania dokumentacją. – Przekazanie go samorządom jest jak wrzucenie...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas