fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Kandydatki PiS: Chcemy wprowadzić świeżość do polityki

W Sieci Opinii
Młode kandydatki PiS nie tylko pojawiają się na plakatach wyborczych, ale dzielą się też swoimi planami politycznymi
Dziś w centrum programowym PiS odbyła się konferencja prasowa z udziałem Sylwii Ługowskiej, Ilony Klejnowskiej, Magdaleny Wiciak, Anny Krupki, Aleksandry Jankowskiej i Anny Schmidt. Młode działaczki mówiły:
Chcemy wprowadzić świeżość do polityki. Nie musimy mówić o naszych atutach. Wystarczy poznać nasze programy.
Wiceszefowa biura prasowego PiS - Ilona Klejnowska powiedziała:
Polki zasługują na kogoś więcej niż pan Donald Tusk. Zasługują na polityka, który dotrzymuje słowa, a według nas takim politykiem jest Jarosław Kaczyński. Polki są odważne, niezależne, mają własne zdanie. Dziś chcemy je przekonać, że warto iść na wybory, że trzeba głosować. Nasze głosy to więcej żłobków, przedszkoli, bezpieczniejsze ulice.
Klejnowska skomentowała także zaproszenie na debatę przez młodzieżówkę PO:
Kandydatki PiS nie wezmą udziału w debacie na temat problemów młodych. Forma, w jakiej przedstawiciel Młodych Demokratów zaprosił nas na debatę, jest obraźliwa dla kobiet. Utwór, który pojawia się wraz z tym zaproszeniem, jest skandaliczny i nie chcę tego komentować.
Eryk Mistewicz, konsultant polityczny skomentował zyski, jakie PiS może osiągnąć dzięki kandydatkom.
Tym się nie da wygrać, ale bez tego łatwo jest przegrać. Summa summarum to dobre posunięcie sztabu partii Jarosława Kaczyńskiego, choć kandydatki PiS podczas konferencji prasowej były dziś nieco stremowane i nie do końca przygotowane. PiS weszło na teren zwłaszcza SLD, który zaniedbał młody elektorat i nie mówi tak głośno o szansach młodego pokolenia.
Kampania wyborcza zaczyna nabierać rumieńców, a polityce przyda się takie odświeżenie.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA