fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Drugi etap Patio Avenir w sprzedaży

Patio Avenir powstaje na stołecznym Bemowie
Materiały Inwestora
86 mieszkań powstanie w drugiej części osiedla przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Bemowie. Ceny mkw. lokali: ok. 7,2 tys. zł
Drugi etap bemowskiej inwestycji Patio Avenir, powstającej pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską, wprowadza do sprzedaży deweloper, spółka Bouygues Immobilier Polska.
W tej części projektu deweloper zaplanował 86 mieszkań o powierzchni od 27 do 85,5 mkw. 20 proc. lokali spełnia kryteria programu „Rodzina na Swoim". W Patio Avenir II będzie siedem kawalerek, 40 mieszkań dwupokojowych, 32 - trzypokojowych i siedem - czteropokojowych.
Znajdzie się tu także siedem lokali usługowych o powierzchni od 47 do 102 mkw. W sprzedaży są także ostatnie mieszkania z pierwszego etapu inwestycji.
Pierwsze lokale na osiedlu Patio Avenir będą gotowe do odbioru w trzecim kwartale 2013 roku. Całą inwestycję deweloper planuje ukończyć w 2014 roku.
- Pierwszy etap projektu spotkał się z dużym zainteresowaniem młodych osób. Dla dużej części naszych klientów jest to pierwsze własne mieszkanie, często zakupione w programie „Rodzina na Swoim" - mówi Katarzyna Rauber, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska. - Atutami inwestycji jest m.in. dobra lokalizacja, zapewniająca łatwe połączenia ze wszystkimi dzielnicami. Klienci doceniają także fakt, że w odległości ok. 500 m od osiedla jest zaplanowana stacja metra „Połczyńska".
Docelowo na osiedlu znajdą się 182 mieszkania od 26,5 mkw. do 96 mkw. Do mieszkań na parterze będą przypisane ogródki.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA