fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Po godzinach

IV Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów Wiosna Riders oraz Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów Wiosna Bike

Motocyklowo-Rowerowo-Pieszy Zlot Adwokatów
www.adwokatura.pl, Naczelna Rada Adwokacka NRA Naczelna Rada Adwokacka Naczelna Rada Adwokacka
Po raz czwarty sympatycy turystyki motocyklowej, rowerowej i pieszej spotkali się na zlocie w Szklarskiej Porębie
W IV Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym Adwokatów Wiosna Riders oraz Rajdzie Rowerowo-Pieszym Adwokatów Wiosna Bike wzięło udział ponad stu uczestników, w tym 30 motocyklistów. Najliczniejszą grupą była Izba Łódzka, przed Krakowską i Lubelską.
Uczestnicy poznali najciekawsze trasy turystyczne. Motocykliści zwiedzili zamek Czocha, jaskinię motocyklową wykutą w skale, Pragę, Drezno, Zittau i inne przygraniczne miasta. Grupa piesza i rowerowa odwiedziła Starą Chatę Walońską w Szklarskiej Porębie, Dolinę Szczęścia, dom rodzinny Gerhardta Hauptamana. Jedną z atrakcji była wizyta na Wodospadzie Szklarki i wspinaczka na Złoty Widok i Grób Karkonosza.
Serwis » Po godzinach
Podczas zlotu odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski Adwokatów w Paintballu i drużynowe rozgrywki piłki siatkowej.
Najlepszą w Paintballu wśród kobiet okazał się adwokat Joanna Piórek z Warszawa, natomiast wśród mężczyzn - aplikant adwokacki Karol Sowa, również z Warszawy.
Ponadto adwokaci wzięli udział w szkoleniu, którego tematem były zmiany w kodeksie postępowania cywilnego. Uczestniczyli także w panelu wykładów z prawa konstytucyjnego oraz prawa o ruchu drogowym.
Organizatorem imprezy był Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej przy wsparciu Komisji Integracji przy NRA, Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi i Okręgowej Rady Adwokackiej w Wałbrzychu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: rp.pl, www.adwokatura.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA