fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

Więcej miejsc parkingowych na lotnisku Ławica

Fotorzepa, Bartosz Jankowski
Port Lotniczy Poznań-Ławica oddał do dyspozycji pasażerów nowy długoterminowy parking na 400 miejsc. Tydzień strzeżonego postoju kosztuje 89 złotych
Dozorowany 24 godziny na dobę parking oddalony jest od głównego wejścia do terminala o kilkaset metrów. Przeznaczony jest przede wszystkim dla pasażerów udających się w dłuższą podróż, np. korzystających z zimowej oferty przelotów czarterowych (od 1-go listopada odbywać się będą regularne rejsy na Wyspy Kanaryjskie; oprócz dotychczasowych całorocznych przelotów do Hurghady i Szarm el Szejk, od połowy lutego rozpoczną się loty do kolejnego egipskiego kurortu – Marsa el Alam).
Tygodniowy postój kosztuje 89 złotych. Pozostawienie pojazdu na dwie doby to koszt 29 zł, do pięciu dni – 49 zł, a do piętnastu – 139 złotych. Parkowanie na miesiąc wyceniono na 189 złotych. Wraz z rozbudową terminala pasażerskiego, port rozbudowuje parkingi. W sierpniu, po wschodniej stronie terminala, oddano do użytku ponad 200 miejsc postojowych. Wiosną 2012 roku zostanie on rozbudowany równolegle do ul. Bukowskiej, aż do skrzyżowania z ul. Złotowską. Na Euro2012 przybędzie więc 300 miejsc postojowych blisko terminala pasażerskiego.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA