fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Elita zabójców - KONKURS

„Elita zabójców”
Monolith films
Elita zabójców to oparta na faktach, nowa produkcja przygodowo-szpiegowska, która zagląda za kurtynę działań osławionej jednostki militarnej SAS (Special Air Service)
Głównym bohaterem filmu jest Danny (Jason Statham), jeden z najlepiej wyszkolonych agentów specjalnych świata, który po ciężkiej misji w Meksyku postanawia zamienić życie zawodowego mordercy na spokojną egzystencję emerytowanego agenta. Nie jest jednak tak łatwo uciec z tego świata. Zobacz fotosy z filmu
Danny zostaje zmuszony do opuszczenia swojej kryjówki w australijskim buszu, by uratować byłego partnera i wieloletniego mentora Huntera (Robert De Niro). Nie zdaje sobie sprawy, iż podejmując się niemożliwej akcji ratunkowej, staje się częścią makiawelicznego planu obmyślonego przez ludzi, którzy zawsze pozostają w cieniu. Wywabiony z rancza, na którym miał rozpocząć nowe życie, Danny zbiera swoją dawną ekipę: cwanego twardziela Daviesa (Dominic Purcell) i amerykańskiego maniaka Meiera (Aden Young). Aby uratować Huntera, muszą zlikwidować byłych żołnierzy SAS, obecnie tworzących wrogą komórkę zamachowców działających na zlecenie kogoś wysoko postawionego.
Na ich czele stoi Spike (Clive Owen), a stawką, jak się okazuje, jest także uratowanie świata przed kryzysem. Zapierająca dech w piersiach akcja filmu rozgrywa się na obszarze całego globu: od Meksyku po Australię, od Paryża i Londynu po Oman i Walię. Film został oparty na kontrowersyjnej książce „Elita zabójców" („The Feather Men") Ranulpha Fiennesa. KONKURS: Dla naszych czytelników mamy 4 DVD z filmem „Niezniszczalni" i 4 książki „Elita zabójców". Wygrają 4 pierwsze zgłoszenia na adres kultura@rp.pl z linkiem do wybranej recenzji filmu opublikowanej w Serwisie Kulturalnym rp.pl. W tytule mejla proszę wpisać "Elita". Start konkursu: poniedziałek, 10 października, godz. 14.00. Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)
Zostań fanem serwisu na Facebooku.      
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA