fbTrack

W kancelariach

Wynik finansowy Baker & McKenzie w 2010 r.

[b]Kancelaria Baker & McKenzie ogłosiła, że dochód z działalności w roku finansowym 2010 (zakończonym 30 czerwca 2010 r.) wyniósł 2,104 mld USD (-0,4% w stosunku do FY 2009), a zysk w przeliczeniu na wspólnika, tzw. PEP, wyniósł 1.125.000 USD (+13% w stosunku do FY 2009).[/b]
W drugiej połowie roku finansowego wiele biur kancelarii odnotowało wzrost przychodów, tendencja ta była szczególnie silna w krajach Azji i Pacyfiku. Na przestrzeni całego roku przychody w Ameryce Łacińskiej wykazywały stabilną tendencję wzrostową, wzrosły również, choć nieznacznie, w Ameryce Północnej. Utrzymujące się w Europie i na Bliskim Wschodzie obawy o podłożu gospodarczym, walutowym i rynkowym przyniosły niewielki spadek w tym regionie.
[b]Kancelaria Baker & McKenzie właśnie ogłosiła, że następnym prezesem jej zarządu będzie Eduardo Leite z biura w Brazylii[/b]. Eduardo Leite będzie pierwszym prawnikiem z kraju należącego do grupy państw BRIC, który stanie na czele dużej globalnej kancelarii prawnej. Obowiązki obejmie 30 października, zastępując na stanowisku Johna Conroy'a, który stojąc na czele Kancelarii doprowadził w okresie minionych sześciu lat do jej intensywnego rozwoju.
Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL