fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak rozpoznać geja

Geje są nie tylko przystojni i świetnie zbudowani. Cechuje ich także wyjątkowa uprzejmość. Gdy gej widzi zgarbioną staruszkę stojącą przy ruchliwym skrzyżowaniu i czekającą na zielone światło, bez wahania podbiegnie do niej i poda pomocne ramię.
Gej uratuje małe dziecko, które zachłyśnie się podczas kąpieli w morzu, wskakując do zimnej wody nawet w ubraniu. Nigdy nie przejdzie obojętnie obok żebrzącej Cyganki, pokaże zbłąkanemu kierowcy drogę do najbliższej stacji benzynowej i pożyczy sól sąsiadce.

Geje są zawsze uśmiechnięci, w przeciwieństwie do naburmuszonych heteryków. Uśmiechają się nie tylko podczas gejowskich parad. Oni uśmiechają się cały czas. Do swojego partnera, do partnerów innych gejów, do policjantów, strażaków, murarzy i ślusarzy, do staruszek bojących się przejść przez ulicę i do dzieci pluskających wśród fal.Geje są otwarci i tolerancyjni. Tolerują np. przedstawicieli innych orientacji, ale są też gotowi im aktywnie pomóc, gdyby ci chcieli się nawrócić na homoseksualizm. Są wyrozumiali dla prawicowej ekstremy, która obrzuca ich jajkami i kamieniami. Chcą współpracy z Kościołem katolickim i nie mają mu za złe, że ich dyskryminuje. Wierzą bowiem, że to się zmieni, że...
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA