Muzyka

"Katastrofa w nadfiolecie" - KONKURS

NeLL
materiały prasowe
"Katastrofa w nadfiolecie" to już drugi singiel zespołu NeLL nagrany dzięki funduszom zebranym za pośrednictwem portalu MegaTotal.pl. Dla naszych czytelników mamy 4 płyty
NeLL to zespół odkryty przez Piotra Stelmacha, dziennikarza radiowej Trójki, który zaprosił NeLL do swojego projektu Offensywa. Utwór Red Ribbons znalazł się na pierwszej edycji składanki, a piosenka Lemon Cold Ice Milk otwiera drugą część kompilacji - "Offensywa 2".
We wrześniu 2007 r. NeLL zagrał koncert w studiu im. A. Osieckiej transmitowany w radiowej Trójce. W kwietniu 2008 r. ukazał się ich pierwszy singiel. Na krążku znalazły się dwa utwory: tytułowy Downwards the city i Nature of my Home. NeLL jako pierwszy zespół w Polsce zdobył fundusze na nagranie płyty za pośrednictwem portalu [link=http://www.megatotal.pl/]MegaTotal.pl[/link]. "Katastrofa w nadfiolecie" to drugi singiel zespołu NeLL nagrany w ramach [link=http://www.megatotal.pl/]MegaTotal.pl[/link]. Utwory zostały przygotowane w łódzkim TonnStudio przez uznanych producentów i realizatorów muzycznych - Macieja Stanieckiego i Krzysztofa Tonna (m.in. Hedone, Blue Cafe, Varius Manx, L.Stadt, muzyka do filmów Quo Vadis, Superprodukcja, Vinci).
Na krążku znalazły się 4 premierowe utwory oraz prezentacja multimedialna zawierająca dodatkowo m.in. teledysk do utworu "Wright". [link=http://www.megatotal.pl/]www.megatotal.pl[/link] [b]KONKURS[/b] Dla naszych czytelników mamy 4 płyty "Katastrofa w nadfiolecie". Wygrają 4 pierwsze zgłoszenia na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail]. W tytule prosimy wpisać tytuł płyty. Start konkursu - wtorek, 29 grudnia, godz. 15.00. [b]Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b] [link=http://www.facebook.com/pages/Serwis-Kulturalny-rppl/140157390741]Zostań fanem serwisu na Facebooku[/link] - informacje o konkursach - zaproszenia na koncerty, do teatru, ciekawe książki.

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL