fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Promocja turystyczna

Polska na 25. targach TT Warsaw

archiwum prywatne, Kinga Popiołek kip Kinga Popiołek
Kino w wirtualnej rzeczywistości, promocja obiektów wyróżnionych certyfikatami POT i ośrodków turystycznych nagrodzonych w konkursie EDEN - to tylko niektóre atrakcje, jakie na najbliższe targi TT Warsaw szykuje ich partner, Polska
Na polskim stoisku promowane będą m.in. nagrodzone certyfikatami POT na najlepsze produkty turystyczne 2017 roku. Nie zabraknie także materiałów dotyczących nagrodzonych modelowych ośrodków turystycznych w konkursie EDEN. Jak przypomina Polska Organizacja Turystyczna, Wielki Gościniec Litewski, Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie i główny zwycięzca tego plebiscytu – Wielokulturowy nurt Bugu - to doskonałe przykłady celów podróży, uwzględniających potrzeby środowiska, ludności lokalnej i turystów rozwijających jednocześnie atrakcyjny ekonomicznie produkt turystyczny.
Po raz pierwszy na polskim stoisku zostanie też uruchomione kino VR, czyli kino w wirtualnej rzeczywistości. Przygotowano serię czterech filmów promocyjnych, nakręconych w technologii 360 stopni. Zdaniem POT to pierwszy tak zaawansowany i immersyjny projekt w Polsce.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA