fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Piąty ranking kancelarii prawniczych

Już piąty raz redakcja „Rzeczpospolitej” prezentuje największe i najlepsze firmy prawnicze zajmujące się obsługą przedsiębiorstw.
Tegoroczny ranking wypadł w czasie świetnej koniunktury gospodarczej. Widać to po jego wynikach. Ruch w gospodarce daje prawnikom pracę, więc kancelarie powiększają zespoły specjalistów. W efekcie rosną ich przychody. Powstają nowe firmy prawnicze, stare dynamicznie się rozwijają.
Kancelaria Domański, Zakrzewski, Palinka, tradycyjny coroczny zwycięzca naszego rankingu, tym razem jako pierwsza w Polsce przekroczyła liczbę 100 zatrudnionych prawników.
W rankingu rekomendacji też zwyczajowo po raz kolejny najlepsza okazała się kancelaria Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak.
Piąty ranking to okazja do podsumowań. Ich wyniki wskazują na kancelarię Grynhoff, Woźny i Wspólnicy jako na tę, która od 2003 r. najszybciej rozwija się liczebnie. Natomiast firma Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak dzierży prymat wśród najlepszych kancelarii — zdobyła najwięcej rekomendacji. Tak samo jej założyciel i filar, czyli prof. Stanisław Sołtysiński.
Przypomnijmy, że głównym celem naszego przedsięwzięcia jest dostarczenie przedsiębiorcom rzetelnej i aktualnej wiedzy o firmach prawniczych i ich ofercie. Mamy nadzieję że nasz ranking dobrze spełnia funkcję przewodnika po rynku usług prawniczych. Pośrednio dowodzi tego zainteresowanie kancelarii udziałem w nim. Chcemy także popularyzować w środowisku prawników biznesu standardy przejrzystego działania, które powszechnie obowiązują w gospodarce. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez uczestniczących w rankingu kancelarii. Za to im dziękujemy. Liczymy na to, że oczekiwane zmiany w zasadach wykonywania zawodów prawniczych w przyszłości doprowadzą do jeszcze większej otwartości w przekazywaniu informacji ważnych dla klientów i dla jawności działania na rynku.
Wszystkim zwycięzcom naszego rankingu serdecznie gratulujemy.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA