fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

4. edycja konkursu Obserwatora Finansowego

Nagrodą w konkursie jest iPad mini Retina
123RF
Obserwator finansowy ogłosił 4. edycję konkursu „Gdyby to zależało ode mnie, to...". Nabór zgłoszeń trwa do 31 maja 2015 r.

Do konkursu można zgłaszać prace pisemne będące analizą jednej z wybranych dziedzin lub gałęzi gospodarki. Autor najlepszej pracy otrzyma tablet iPad mini Retina. Z laureatem spotka się także prof. Marek Belka, prezes Narodowego Banku Polskiego.

Zgodnie z regulaminem, przedmiotem pracy konkursowej powinna być analiza jednej z wybranych dziedzin lub gałęzi gospodarki (np. finanse publiczne, opieka zdrowotna, ubezpieczenia społeczne, finansowanie i budowa infrastruktury etc.) wskazująca możliwe rozwiązania problemów danego sektora, sposoby poprawienia jego efektywności, sprawności, skuteczności.

"Nasz konkurs to także szansa sprawdzenia swojego pióra w publicznej wypowiedzi. Jesteśmy otwarci na szerszą współpracę z uczestnikami naszego konkursu także po jego zakończeniu. Tak się stało w przypadku laureatów poprzednich edycji" - pisze organizator.

Jest otwarty dla wszystkich chętnych: analityków, bankowców, studentów, wykładowców, dziennikarzy, pracowników administracji publicznej, samorządowców, także dla osób nie związanych na stałe z sektorem finansowym i młodszych czytelników, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu pracy zawodowej.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA