fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Cavaliada: zwycięstwo Marcela Marschalla

Materiały Promocyjne
Piątkowe zmagania Dużej Rundy pod patronatem redakcji „Rzeczpospolitej" o nagrodę PZU, wygrał reprezentant Niemiec - Marcel Marschall na koniu Undercontract.

Konkurs z przeszkodami o wysokości 150 cm odbył się z rozgrywką, do której dostało się 9 par z 44 startujących. Rok temu Marschall wygrał dokładnie ten sam konkurs Cavaliady Warszawa. Równie dobry, sklasyfikowany na drugą pozycję, przejazd należał do Estończyka Gunnara Klettenberga na LANCE S. Czołówkę zamknął Jan Vinckier z Belgii na Coriano's Ass. Był to jeden z trzech konkursów zaliczanych do rankingu FEI. Pula nagród wyniosła 98 tys. zł.

W konkursie średniej rundy pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Hodowców Koni, o nagrodę Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych pierwsze miejsce zajął Grzegorz Psiuk na Aresie. Tuż za nim na podium stanął również reprezentant Polski – Łukasz Appel na Caramello. Na trzecim miejscu uplasował się Martin Neergaard z Danii na koniu Windsor NL.

W konkursie ujeżdżenia wygrała ponownie Natalia Organista, zawodniczka KS Centurion na koniu Wento. Na drugim miejscu uplasowała się Olga Michalik z Aramisem, zaś ostatni szczebel podium przypadł Gabrieli Jaworskiej na Germany.

W BMW Halowym Pucharze Polski w powożeniu zaprzęgami pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego, o nagrodę BMW zwycięzcą został po raz kolejny Bartłomiej Kwiatek. Na drugim miejscu uplasował się Adrian Kostrzewa, a trzeci Przemysław Sroka.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA