Metoda na męski styl usuwania usterek

Pomoc fachowca przyda się w razie awarii w domu
materiały prasowe
Zepsuty kran, awaria elektryczna, rozładowany akumulator w aucie. W takich sytuacjach panie nie muszą dzwonić po męża czy sąsiada, jeśli mają assistance.

Zainteresowanie kobiet usługami assistance systematycznie rośnie. Potwierdzają to wyniki corocznego badania przeprowadzanego przez Europ Assistance Polska. W 2014 r. odsetek kobiet, które miały assistance, wzrósł o 2 pkt proc. w porównaniu z 2013 r. Panie najchętniej korzystają z pomocy samochodowej. Na dalszych miejscach są: pomoc medyczna i assistance domowy przydatny w sytuacji, gdy np. zepsuje się zmywarka albo zamek w drzwiach. Z kolei z danych Mondial Assistance dotyczących 2014 r. wynika, że kobiety najchętniej sięgają po pomoc medyczną (aż 63 proc.), assistance domowe (43 proc.) i assistance turystyczne (53 proc.).

– Nierzadko assistance jest lekarstwem na męski styl usuwania domowych usterek, zawierający się w zapowiedzi „zaraz" – mówi Piotr Ruszowski z Modial Assistance. – Popularność usług medycznych jest natomiast mocno stymulowana niewydolnością publicznej służby zdrowia. Assistance medyczne to nie to samo co ubezpieczenie zdrowotne, ale w pewnych aspe...

Źródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL