fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Bruce Willis sprzedaje bajeczny dom koło Nowego Jorku

elliman.com
Aktor Bruce Willis postanowił sprzedać bajeczną posiadłość koło Nowego Jorku. Przenosi się do słonecznej Kalifornii.

Dom znajduje się w Bedford Corners, w hrabstwie Westchester i został wystawiony na sprzedaż za 12,95 mln dolarów (ponad 49 mln złotych).

W sumie na terenie posiadłości są cztery domy w których jest łącznie 12 sypialni i 12 łazienek. Główny dom ma powierzchnię ponad 800 metrów kwadratowych. Jest w nim m.in. sala zabaw dla dzieci, kino oraz piwnica win na 1500 butelek, sala treningowa, siłownia, a także pięć sypialni. W domu jest kilka kominków w tym jeden z głównej sypialni oraz w kuchni. Jedną z atrakcji domu jest tez ośmioboczny pokój na ostatniej kondygnacji z którego okien można podziwiać widok na całą okolicę.

W ogrodzie są dwa obszerne garaże, basen ze słoną wodą i kort tenisowy. W ogrodzie jest wydzielony ogród warzywny.

Cała posiadłość ma powierzchnię ponad 9 hektarów, z czego większość stanowi naturalny las.

Bedford Corners to spokojna, bogata okolica. Na Manhattan można stamtąd dojechać w 40 minut samochodem, a w okolicy domy mają m.in. Blake Lively i Ryan Reynolds, Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas oraz Richard Gere, a także Chevy Chase i David Letterman.

Bruce Willis kupił posiadłość w 2014 roku za 8,8 mln dolarów. Mieszkał w niej cztery lata z drugą żoną Emmą Heming i ich dwoma córkami.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA