fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wywiady

CI Games dopieszcza „Snajpera”

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Rynek nie będzie aż tak nasycony grami taktycznymi do premiery nowej odsłony „Snajpera" - przewiduje Marek Tymiński, prezes CI Games.

Na jakim etapie są prace nad waszą najnowszą grą „Sniper Ghost Warrior Contracts”? 

Kilka dni temu najnowszy „Snajper” trafił do certyfikacji PS4 i Xbox One. Zespół skupiony jest na dopracowaniu rozgrywki. Mimo zbliżającej się premiery zespół wciąż ma dużo pracy, bo chce naprawdę dopieścić najnowszą odsłonę gry.

Jakiej sprzedaży się spodziewacie?

Nie komentujemy sprzedaży gry. Jest na to za wcześnie. Mamy nadzieje, że gracze docenią starania i efekt końcowy, co przełoży się na odpowiedni poziom naszych przychodów.

Właśnie pojawiła się informacja o przełożeniu premiery „Doom Eternal”, czyli gry podobnej do „Snipera”. Co to oznacza dla waszej spółki?

Po przełożeniu premiery najnowszego „Dooma” nie ma żadnej gry w nawet podobnym gatunku do „Snajpera”, która miałaby mieć premierę w tym samym tygodniu co my. Dodatkowo niższe od oczekiwanych oceny gry „Ghost Recon Breakpoint” powodują, że rynek nie będzie aż tak nasycony grami taktycznymi do premiery naszej.

Czy data premiery „Snipera” nie zostanie przełożona? 

Potwierdzam kolejny raz, że najnowszy Snajper zadebiutuje 22 listopada 2019. To bardzo dobry termin wydania gry, zaraz przed Black Friday oraz Cyber Monday oraz przed grudniem, najlepszym handlowym miesiącem roku. Jesteśmy w bliskim kontakcie ze wszystkimi kluczowymi dystrybutorami gry na rynkach międzynarodowych i jestem przekonany, że będziemy dobrze widoczni na półkach - zarówno w sprzedaży pudełkowej, jak i cyfrowej. 

Co czeka graczy w nowej odsłonie „Snajpera”?

Mimo niższej ceny gra zaoferuje dość długą kampanię dla jednego gracza. Cała gra składa się z 25 kontraktów na 5 mapach oraz trybu dla wielu graczy, gdzie postawiliśmy na najbardziej sprawdzone rozwiązania z poprzednich części. Mamy kilka nowości, szczególnie warty podkreślenia jest nowy system snajperski, który jest istotnie bardziej taktyczny. Wszystkie mapy są bardzo zróżnicowane, a strona wizualna może konkurować z niejednym tytułem niedawno wydanym w pełnej cenie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA