fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Nowacka popiera Trzaskowskiego: On rozumie Warszawę

Facebook/Rafał Trzaskowski
Barbara Nowacka pojawiła się na konferencji prasowej z Rafałem Trzaskowskim. Liderka Inicjatywy Polska przekonywała, że kandydat Koalicji Obywatelskiej będzie dobrym prezydentem Warszawy.

Barbara Nowacka wystąpiła wczoraj na konwencji Koalicji Obywatelskiej i potwierdziła, że Inicjatywa Polska dołącza do tej koalicji. - Będziemy walczyć o Polskę, która nikogo nie wyklucza i która jest zawsze po stronie wolności, równości i sprawiedliwość - mówiła. 

- Wierzę, dlatego tu jestem. Bo tylko razem tylko, silni, pokonamy zagrożenie samorządności i rządów prawa, jakim są dzisiaj rządy PiS-u - zapowiedziała.

Dziś rano Nowacka pojawiła się przy wejściu do stacji metra Centrum, by wspólnie z Rafałem Trzaskowskim namawiać mieszkańców stolicy do udziału w wyborach.

- Wierzę, że Warszawa zasługuje na prezydenta energetycznego, wiedzącego, jak funkcjonuje miasto, jak to miasto żyje, ale też chcącego słuchać Warszawy, warszawianek, warszawiaków i pracującego dla tego miasta tak ciężko. I oto jest Rafał Trzaskowski, który takim prezydentem będzie - mówiła Nowacka.

Liderka Inicjatywy Polska podkreśliła, że dla niej Warszawa jest szczególnie ważna, ponieważ tu mieszka i tu się wychowała. Zaprzeczyła jednocześnie, by po ewentualnym zwycięstwie w wyborach, zamierzała pracować w miejskim ratuszu. 

Rafał Trzaskowski powiedział, że rozmawiał już z Nowacką na temat programu dla kobiet i wyrównaniu szans.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA