fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Wicerzecznik PiS: PO usunęła Brejzę z linii strzału

tv.rp.pl
Bardzo mnie dziwi, że opozycja, która tak była skłonna do potępiania tego, co wydarzyło się w otoczeniu wiceministra Piebiaka (...), nagle nabiera wody w usta i nie komentuje sprawy posła Brejzy - mówił w TVP Info wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

TVP Info poinformowało o procederze wystawiania fałszywych faktur, do którego miało dochodzić w urzędzie miasta w Inowrocławiu. Skupiono się w tej sprawie na pośle PO Krzysztofie Brejzie. Przekazano, że w urzędzie funkcjonowała farma trolli. Atakowane miały być osoby, które wskazał poseł i prezydent miasta Ryszard Brejza. 

Krzysztof Brejza w krótkim oświadczeniu na Twitterze poinformował, że zamierza pozwać Telewizję Polską.

- Do tej pory sam byłem przekonany, że wykopanie posła Brejzy z listy sejmowej i zesłanie go do Senatu jest specyficznym sposobem podziękowania przez Grzegorza Schetynę szefowi sztabu wyborczego - komentował w TVP Info wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

- Zakładałem, że to jest taka trudna miłość wewnętrzna w Platformie, ale w sytuacji, kiedy dowiadujemy się o tych sprawach, to okazuje się, że kierownictwo PO miało świadomość, że coś jest na rzeczy, że mogą się jakieś zarzuty pojawić i postanowiło posła Brejzę z pierwszej linii strzału usunąć - dodał.

Fogiel odpowiedział również na słowa lidera SLD. Włodzimierz Czarzasty zapowiedział, że Zbigniew Ziobro stanie przed Trybunałem Stanu. - Na razie przewodniczący Czarzasty myślę, że większym wyzwaniem dla niego jest przekroczenie progu wyborczego niż stawianie kogokolwiek przed Trybunałem Stanu. Poczekajmy na wyniki wyborów - skomentował.

Źródło: TVP Info
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA