fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Crido Legal doradzał przy wynajmie inwestycji biurowej w Krakowie

123RF
Kancelaria Crido Legal doradzała inwestorowi 3Onew w procesie wynajmu całej inwestycji biurowej o łącznej powierzchni około 13,400 tys. m2 na rzecz CH2m. Umowa najmu została podpisana 17 grudnia 2015 roku. Budynek będzie nosił nazwę CH2m Center.

Inwestycja zlokalizowana jest w Krakowie przy moście Grunwaldzkim, w sąsiedztwie bulwarów Wiślanych. Jej zakończenie planowane jest na 3 kwartał 2016 roku. Nowy najemca będzie w całości użytkował powierzchnię biurową budynku, która będzie miejscem pracy dla około 1000 osób. Wolna przestrzeń zlokalizowana na parterze będzie przeznaczona na usługi uzupełniające funkcjonowanie obiektu np. restauracja, klub fitness.

Budynek jest kolejną inwestycja nieruchomościową w portfolio krakowskiego przedsiębiorcy Macieja Sikorskiego, obok takich, jak: czterogwiazdkowy Hotel Hilton Garden Inn, zlokalizowany na Rynku Głównym, butikowy Hotel Wentzl i zmodernizowane centrum handlowe „Sopocki Skwer".

„Jest to kolejny projekt nieruchomościowy w portfolio naszej kancelarii. Tym razem udało nam się z sukcesem wesprzeć polskiego inwestora w zamknięciu umowy najmu z globalną firmą, która wybrała biurowiec naszego klienta jako miejsce do rozwoju swojej działalności na polskim rynku - mówi Joanna Winter-Szymańska, radca prawny w Crido Legal.

Kancelaria Crido Legal odpowiadała za przygotowanie, negocjacje i ustalenie ostatecznego kształtu umowy z najemcą. W skład zespołu Crido Legal wchodziły radca prawny Joanna Winter-Szymańska oraz adwokat Ewelina Rogowska.

Najemca, CH2m Polska Services specjalizuje się w doradztwie technicznym, projektowaniu oraz zarządzaniu projektami i programami inwestycyjnymi. Spółka jest własnością globalnego koncernu CH2m Hill świadczącego szerokie portfolio usług technicznych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA