Karina Piątek

Redaktor Działu Prawo

Absolwentka Wydziału Prawa UMK w Toruniu

act BSWW doradzała przy połączeniu spółek z grupy Nielsen

Kancelaria act BSWW doradzała Nielsen w związku z wewnątrzgrupowym połączeniem polskich spółek zależnych tj. ACNielsen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i Brandbank (Poland) z siedzibą w Szczecinie.

Nowy prawnik w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy

Od lipca 2017 r. do zespołu kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy dołączyła Katarzyna Kochanowska.

Nowi partnerzy w EY Polska

1 lipca 2017 roku 6 osób zostało partnerami w firmie doradczej EY: Zuzanna Zakrzewska w kancelarii EY Law, Rafał Hummel i Łukasz Wojciechowski w Dziale Audytu, Jonathan Garbutt oraz Mirosław Ryba w Dziale Doradztwa Biznesowego, Michał Goj w Dziale Doradztwa Podatkowego.

Norton Rose Fulbright doradzała Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności

Warszawskie biuro kancelarii prawnej Norton Rose Fulbright doradzało Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A. („PEP"), spółce portfelowej funduszu Innova Capital, przy nabyciu Departamentu Usług Elektronicznych oraz spółki NeoTU sp. z o.o. od Kolporter sp. z o.o. sp.k.

Awanse partnerskie i nowy lider działu podatków w warszawskim biurze act BSWW

Do grona partnerów kancelarii act BSWW dołączyli Iwona Kurylak i Łukasz Piekarski, obydwoje z praktyki emisji papierów wartościowych. Zespół prawników zasiliła również Małgorzata Wąsowska, doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie, w tym w tzw. Wielkiej Czwórce.

Awanse w Baker McKenzie

Kancelaria Baker McKenzie oficjalnie ogłosiła nominacje 80 nowych partnerów w 42 biurach na świecie. Polskę w tym gronie reprezentuje dr Mateusz Grabiec, ekspert w zakresie transakcji nieruchomościowych oraz projektów infrastrukturalnych. Dodatkowo, na stanowisko counsela nominowana została Emilia Waszkiewicz, ekspert prawa nieruchomości i inwestycji budowlanych w warszawskim biurze Baker McKenzie.