fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

SSW Pragmatic Solutions doradcą prawnym w największej akwizycji na polskim rynku multiagencji ubezpieczeniowych. Consultia dołącza do Grupy Unilink!

Fotolia
Zespół fuzji i przejęć SSW Pragmatic Solutions z sukcesem zrealizował projekt przejęcia multiagencji ubezpieczeniowej. Nasi prawnicy doradzali Grupie Unilink w akwizycji grupy Consultia.

Transakcja zasługuje na szczególną uwagę ze względu na skalę projektu: Consultia to jedna z największych i najbardziej doświadczonych ogólnopolskich multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, działająca na rynku od 2006 roku.

Dzięki tej akwizycji Unilink S.A. będzie wiodącym partnerem dla wszystkich towarzystw ubezpieczeń w Polsce, pracującym z siecią 12 tys. agentów ubezpieczeniowych w całym kraju.

Pracami zespołu SSW kierował Sebastian Ponikowski (Partner w zespole fuzji i przejęć). W transakcję zaangażowani byli również: Marta Szymczyk (Associate) i Jakub Koziński (Senior Associate) z zespołu fuzji i przejęć i Marek Wędrychowski (Counsel) z zespołu ubezpieczeń.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA