fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Samochód uderzył w betonowy mostek. Nie żyją cztery osoby

Fotorzepa, Łukasz Solski
Czterech mężczyzn zginęło w wypadku samochodowym w Baczkowie koło Bochni w Małopolsce. Ich samochód uderzył w betonowe przepust.

Wszystkie ofiary to mieszkańcy powiatu bocheńskiego. Najmłodszy z nich to 24-letni kierowca samochodu. Najstarsza ofiara miała 38 lat.

Do wypadku doszło w nocy. Samochód marki peugeot 106 jadąc od strony Proszówek na lewoskrętnym łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w betonowy przepust.

Autem jechało czterech mężczyzn. Na miejsce wysłano karetki z Bochni i Brzeska. Wcześniej zakleszczone we wraku pojazdu ofiary musieli uwolnić strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Niestety okazało się, że dwóch młodych mężczyzn już nie żyje, trzeciego próbowano reanimować przez kilkadziesiąt minut ale też bez skutku.

Po czwartego z mężczyzn przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przetransportował go do jednego z krakowskich szpitali. Stan rannego był ciężki. Zmarł nad ranem.

Droga wojewódzka łącząca Bochnię z Nowym Brzeskiem była zablokowana przez kilka godzin. Teraz ruch jest już wznowiony.

Okoliczności wypadku będzie badać policja w Bochni pod nadzorem miejscowej prokuratury. To był najtragiczniejszy wypadek w tej okolicy od lat.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA