fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Wnuk królowej Elżbiety II reklamuje w Chinach mleko

YouTube
Najstarszy wnuk królowej Elżbiety II Peter Phillips wystąpił w telewizyjnej reklamie mleka, która jest emitowana w chińskiej telewizji.

Peter Phillips jest synem księżnej Anny, najstarszej córki królowej Elżbiety II. 

Wnuk królowej został zatrudniony do reklamowania w Chinach mleka. Philips pojawia się na tle okazałego dworu, a lokaj podaje mu szklankę mleka.

W innej scenie jako tło wykorzystano panoramę Szanghaju. Podnosząc szklankę mówi: "To jest to, co piję". Jest podpisany jako "członek brytyjskiej rodziny królewskiej".

Reklamy firmy Bright Dairies są emitowane w stacji Dragon TV. Producent zamieścił również nagrania zza kulis. Philips mówi, że miał możliwość podróżować po całym świecie. - Jako dzieci spędzaliśmy dużo czasu w mleczarni. W Windsorze było stado, byliśmy na nim wychowani - powiedział.

- Bright Dairies ma fantastyczną reputację w Chinach, a także poza granicami kraju, za produkcję wysokiej jakości produktów mlecznych - dodał.

Philips i jego siostra Zara Tindall nie posiadają tytułu królewskiego. Najstarszy wnuk królowej jest obecnie 15. w kolejce do tronu.

Źródło: Sky News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA