fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

ZEA: Mąż nie pozwolił żonie grać, żona chce rozwodu

store.steampowered.com/app/578080/
Dwudziestokilkuletnia kobieta w ZEA chciała rozwieść się z mężem, ponieważ ten nie pozwalał jej grać w internetową grę Playerunknown's Battlegrounds (PUBG) - informuje serwis gulfnews.com.

Kapitan Wafa Khalil Al Hosani z policji w Ajmanie przyznał, że do policyjnego centrum pomocy społecznej zwróciła się kobieta, która szukała pomocy po kłótni z mężem o granie w PUBG.

- Kobieta przekonywała, że chce się rozwieść, ponieważ została pozbawiona swojego prawa do rozrywki - relacjonował Al Hosani.

Kobieta tłumaczyła też, że nie spędza na graniu zbyt wiele czasu i nie uruchamia opcji chatu, przez co nie kontaktuje się w czasie grania z obcymi mężczyznami. Ponadto - jak dodawała - gra tylko z rodziną i przyjaciółmi.

Tymczasem mąż - jak mówiła - obawia się, że uzależniając się od gry zacznie zaniedbywać swoje obowiązki wobec domu i rodziny. Mąż składając wyjaśnienia policji zapewniał, że nie chciał ograniczać wolności żony, ale obawiał się, iż hobby jego żony zagraża rodzinie.

Mężczyzna przyznał, że nie spodziewał się, iż kłótnia o grę skończy się tym, że żona będzie chciała się z nim rozwieść.

Kapitan Al Hosani w rozmowie z gulfnews.com stwierdził, że pracownicy policyjnego centrum opieki społecznej zrobią wszystko, aby pogodzić małżonków.

Źródło: Gulfnews
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA