fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Kara dla 10-latki: 8 km na piechotę, ojciec jechał za nią

Facebook
Ojciec 10-latki, która przez trzy dni nie mogła jeździć do szkoły szkolnym autobusem za znęcanie się nad rówieśnikami (ang. bullying) kazał jej iść do szkoły na piechotę przez 8 km, podczas gdy on jechał za nią samochodem - informuje BBC.

Matt Cox ze Swanton (Vermont) postanowił ukarać 10-letnią Kirsten, ponieważ szkoła już dwukrotnie zwracała uwagę, że znęca się ona nad rówieśnikami. Cox postanowił dać swojej córce lekcję, którą zapamięta na długo - pisze BBC.

W chłodny poranek (termometr wskazywał zaledwie 2 stopnie Celsjusza) Cox kazał córce iść 8 km do szkoły pieszo. W tym czasie mężczyzna jechał za nią samochodem.

Nagranie na którym widać jak ojciec karze córkę w ten sposób obejrzano na Facebooku 15 mln razy.

W czasie gdy córka maszeruje na nagraniu umieszczonym na Facebooku ojciec wyjaśnia dlaczego ją ukarał.

Cox tłumaczył, że uważa, iż ma prawo dać lekcję swojej córce, aby więcej nie nękała innych uczniów. W kolejnym wpisie na Facebooku podkreśla, że córka zrozumiała lekcję.

Wielu komentujących - rodziców i dziadków dzieci, które padły ofiarą szkolnych dręczycieli - chwali Coxa za jego metody wychowawcze. "Jako dziadek autystycznego chłopca, którego dręczą dzieci z sąsiedztwa, biję ci brawo" - napisał jeden z nich.

Inni wskazują, że ojciec karze dziecko upokarzające inne dzieci - upokarzając je .

Źródło: BBC
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA