fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Bliźniacy wypadli z czwartego piętra. Jeden nie żyje

materiały policji
Dwóch czteroletnich chłopców wypadło z okna na czwartym piętrze kamienicy w Wolsztynie. Jedno z dzieci zmarło, drugie jest w szpitalu.

Tragedia rozegrała się w piątek wieczorem w budynku przy Marcinkowskiego w Wolsztynie w Wielkopolsce.

Mieszkańcy kamienicy usłyszeli huk i wybiegli na zewnątrz sprawdzić co się stało. Jeden z lokatorów zauważył na ziemi ranne dziecko.

Obok leżał drugi z bliźniaków. Był nieprzytomny, nie oddychał. Świadkowie tragedii rozpoczęli reanimację dziecka. Wezwano też na miejsce służby ratunkowe.

Chłopców przewieziono do wolsztyńskiego szpitala. - Niestety w wyniku odniesionych obrażeń jedno z dzieci zmarło, drugie w tej chwili znajduje się w szpitalu – powiedział aspirant sztabowy Wojciech Adamczyk z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie w rozmowie z RMF FM.

Obaj chłopcy upadli z wysokości kilkunastu metrów na beton pod kamienicą, w której mieszkali. W trakcie wypadku bracia byli pod opieką matki. Kobieta nawet nie wiedziała, że doszło do tragedii. Była przekonana, że synowie bawią się w pokoju.

Matka chłopców była trzeźwa. Policja zapewniła jej opiekę psychologa. Kobieta nie została zatrzymana. Sprawę wypadku wyjaśnia lokalna policja pod nadzorem prokuratury.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA