fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Bochenek: Każdy rząd był eksperymentem

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Rzecznik rządu Rafał Bochenek uważa, że relacje premier Beaty Szydło i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego są bardzo dobre.

Rzecznik rządu został zapytany w RMF FM, jak czuje się, gdy padają opinie, że jego szef stoi na czele eksperymentalnego rządu. - Przede wszystkim pan prezes również w tej swojej dłuższej wypowiedzi powiedział, że na pewno nie należy popadać w samozachwyt, powinniśmy motywować się do tego, aby skutecznie i efektywnie realizować program Prawa i Sprawiedliwości - tłumaczył Bochenek.

- Myślę, że jeśli chodzi o słowa o eksperymencie, to potraktowałbym to w szerszym kontekście. Eksperymentem był tak naprawdę każdy rząd, od początku lat 90. Jest i będzie. Wszystko zależy od tego na ile skutecznie i efektywnie realizuje swój program i na tym właśnie polega ten eksperyment. Natomiast przekładać słowo eksperyment na 8 lat rządów PO i PSL-u, ja uważam, że to był eksperyment niestety szkodliwy i nieudany dla Polski - dodał.

Bochenek uważa, że rząd stara się wywiązywać z obietnic złożonym Polakom. - Rząd pani premier Beaty Szydło nieustannie pracuje, wdraża liczne reformy społeczne i gospodarcze, dlatego nie do końca rozumiem dlaczego cały czas skupiamy się tylko i wyłącznie na Trybunale Konstytucyjnym, a cały czas realizujemy program gospodarczy i społeczny - powiedział.

Źródło: RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA