fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

RZECZoPOLITYCE

Rzecznik rządu Rafał Bochenek: Polacy nie chcą być epatowani sporem o TK

rp.pl
- Rząd Beaty Szydło dotrzymuje słowa. Start programu Rodzina 500+ to wielkie wydarzenie – mówił w programie #RZECZoPolityce rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Rzecznik podkreślił, że – wbrew opiniom opozycji – rządowi PiS udało się zrealizować obietnicę w kwestii dodatku w wysokości 500 złotych miesięcznie na dziecko. – Te pieniądze oczywiście nie zostaną w kieszeniach polskich rodzin. Ostatecznie trafią one do polskich przedsiębiorców – dodał rzecznik rządu zaznaczając, że będzie to koło zamachowe dla polskiej gospodarki.

- Z tego programu na pewno się nie wycofamy, choć nie wykluczamy modyfikacji. Chcemy uwzględniać wnioski z jego realizacji – podsumował Bochenek.

Rzecznik zapowiedział też, że PiS nie zapomni o ludziach starszych i wprowadzi – obiecane w kampanii wyborczej – darmowe leki dla seniorów oraz obniżenie wieku emerytalnego. – To dopiero początek dobrych zmian w Polsce – podkreślił.

Mówiąc o spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego z liderami opozycji w Sejmie Bochenek ocenił, że „posłuchali apeli premier Beaty Szydło i prezesa Jarosława Kaczyńskiego” i postanowili rozwiązać problem. – To sprawa polityczna, Polacy nie chcą być tym epatowani. Polacy chcą żyć w normalnym kraju – przekonywał.

#RZECZoPolityce: Ustawa 500+ weszła w życie - rzecznik rządu Rafał Bochenek rozmawia z Michałem Szułdrzyńskim

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA