fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Stanisław Karczewski: Nie czuję się cyrkowcem

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
- Partia, która bardzo często mówi, że ma historię ponad stuletnią, powinna występować przede wszystkim pod swoim szyldem - mówił o PSL marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

- Nie widzimy w kierownictwie Platformy chęci budowy bloku centrowego. Budujemy Koalicję Polską - powiedział na konferencji prasowej Władysław Kosiniak-Kamysz.

O starcie PSL w wyborach do parlamentu mówił w Polsat News Stanisław Karczewski. - Rozmawiam z wyborcami, rozmawiam z ludźmi, i mówią, że na PSL nie będą głosować - powiedział marszałek Senatu.

- Partia, która bardzo często mówi, że ma historię ponad stuletnią, powinna występować przede wszystkim pod swoim szyldem - dodał.

Karczewski skomentował także słowa lidera PO Grzegorza Schetyny. Podczas dwudniowego Forum Programowego powiedział, że "władza uprawia grę pozorów, zupełnie jakby rządziła nami grupa cyrkowców".

- Bardzo ostra krytyka. Zupełnie niesłuszna - powiedział. - Nie czułem się, nie czuję się cyrkowcem. Robimy politykę odpowiedzialną, rzetelną. Polacy chcą żyć w normalnym kraju, chcą żebyśmy się nawzajem nie obrażali - dodał.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA