fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Zbigniew Girzyński: PiS nie musi się oglądać na Zbigniewa Ziobrę

tv.rp.pl
Zbigniew Girzyński w programie "Onet Rano” odniósł się do tego, kto może ewentualnie zastąpić Zbigniewa Ziobrę na stanowisku ministra sprawiedliwości. - Prof. Czarnka znam od tej kadencji parlamentu. Wcześniej nie miałem okazji z nim współpracować. Z całą pewnością jest to świetny prawnik, więc doskonale poradziłby sobie w Ministerstwie Sprawiedliwości - powiedział.

Zbigniew Girzyński w programie "Onet Rano” powiedział, że na stanowisku ministra sprawiedliwości dobrze sprawdzić mogliby się prof. Czarnek lub poseł Mularczyk. - Gdyby moje serce miało decydować, to z pewnością pani Wassermann jest mi najbliższa - przyznał. - Mam przyjemność znać panią mecenas od mniej więcej 10 lat. Muszę powiedzieć, że to doskonały prawnik, wspaniały polityk i osoba z dużą empatią - dodał. 

Jak stwierdził polityk, „jeżeli chodzi o ten resort, to by było moje polityczne marzenie, żeby Małgorzata Wassermann sprawowała tę funkcję”. - Ta paleta nazwisk pokazuje, że PiS nie musi się oglądać na Zbigniewa Ziobrę. Jeżeli nie będzie chciał z nami współpracować, to znajdziemy inne rozwiązania personalne - zaznaczył.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA