fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Michelle Obama: Nie wybaczę Trumpowi. Naraził naszą rodzinę

AFP
W powieści "Becoming. Moja historia" była pierwsza dama Michelle Obama opowiada o swojej niechęci do prezydenta Donalda Trumpa oraz o szczegółach swojego życia przed i w trakcie pobytu w Białym Domu.

Fragmenty książki poznali dziennikarze "The Washington Post".

Michelle Obama mówi, ze "nigdy nie wybaczy" Donaldowi Trumpowi tego, że rozpowszechniał plotki, w których kwestionował legalność amerykańskiego aktu urodzenia prezydenta Baracka Obamy. Jej zdaniem stanowiło to zagrożenie dla jej rodziny.

- Co by się stało, gdyby ktoś niestabilny załadował broń i pojechał do Waszyngtonu? Co by się stało, gdyby ta osoba zaczęła szukać naszych dzieci? - pyta była pierwsza dama.

Książka "Becoming. Moja historia" ukaże się w księgarniach w USA we wtorek. W Polsce pojawi się w lutym przyszłego roku. 

"Donald Trump i jego głośne, lekkomyślne insynuacje naraziły na niebezpieczeństwo naszą rodzinę. Nigdy mu tego nie wybaczę" - mówi Michelle Obama. 

Dziś rano amerykański prezydent odniósł się do zarzutów byłej pierwszej damy. - Nigdy nie wybaczę jemu (Barackowi Obamie) tego, co zrobił naszej, amerykańskiej armii, nie finansując jej wystarczająco. Została uszczuplona. Wszystko było stare i zmęczone, a ja przyszedłem i musiałem to naprawiać, i teraz jestem w trakcie procesu wydawania ogromnych kwot pieniędzy - stwierdził Trump.

Źródło: CNN
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA