fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prezydent USA

Trump: Nie wybaczę Obamie tego, co zrobił naszej armii

AFP
Prezydent Donald Trump powiedział w czasie porannej konferencji prasowej, że "nigdy nie wybaczy" swojemu poprzednikowi Barackowi Obamie tego, "co zrobił amerykańskiej armii".

Trump ocenił, że Obama sprawił, że USA stały się "bardzo niebezpieczne" dla mieszkających w tym kraju Amerykanów.

Prezydent wypowiedział się na temat swojego poprzednika odpowiadając na pytanie jednego z dziennikarzy dotyczące książki byłej pierwszej damy, Michelle Obamy, która pisze o Trumpie krytycznie.

 

- Oh, Michelle Obama tak powiedziała? Nie widziałem tego. Rozumiem, że napisała książkę, zapłacono jej mnóstwo pieniędzy i napisała książkę, a oni (wydawcy - red.) zawsze nalegają, aby przyjść z czymś kontrowersyjnym - powiedział Trump.

- Cóż, odpowiem wam inną kontrowersją - kontynuował prezydent USA. - Nigdy nie wybaczę jemu (Barackowi Obamie) tego, co zrobił naszej, amerykańskiej armii, nie finansując jej wystarczająco. Została uszczuplona. Wszystko było stare i zmęczone, a ja przyszedłem i musiałem to naprawiać, i teraz jestem w trakcie procesu wydawania ogromnych kwot pieniędzy - dodał.

- Więc nigdy nie wybaczę mu tego, co zrobił naszej armii, nigdy nie wybaczę mu tego, co robił w różne inne sposoby, o których opowiem wam w przyszłości - zakończył Trump.

- To co zrobił naszej armii sprawiło, że ten kraj stał się niebezpieczny dla ciebie, i ciebie, i ciebie - dodał jeszcze wskazując na dziennikarzy biorących udział w konferencji.

Źródło: Newsweek
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA