fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Tylko u nas: #zapytajGowina o reformę nauki

rp.pl
Czy autonomia uczelni zostanie zachowana? Jak i dlaczego zmienią się polskie szkoły wyższe? Kiedy rozpocznie się projekt? Reforma nauki to największa od lat zmiana w ustroju i sposobie działania polskich uczelni, która dotknie każdego jej aspektu. W czwartek, od godziny 09.00 do 10.00 wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin na żywo odpowiada na pytania czytelników Rzeczpospolitej. Sesja pytań i odpowiedzi odbywa się na twitterze. A pytania można już zadawać używając - #zapytajGowina oraz @Rzeczpospolita.

Zdaniem pomysłodawców zmiany pozwolą polskiej nauce podjąć równorzędną rywalizację z ośrodkami na Zachodzie. Ale są i cały czas liczne pytania, o to jak będą działać poszczególne mechanizmy reformy.

Dzięki akcji „Rzeczpospolitej” wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin odpowiada na pytania i wątpliwości naszych Czytelników dotyczące ustawy, która już wkrótce bardzo zmieni życie polskich uczelni.

Wystarczy na twitterze zadać pytanie posługując się - #zapytajGowina.

Już od 9 w Ministerstwie Nauki nasi dziennikarze zadają pytania internautów wicepremierowi Jarosławowi Gowinowi. Odpowiedzi publikujemy na bieżąco na profilu Rzeczpospolitej na twitterze - @Rzeczpospolita. Później zapis tej rozmowy wicepremiera znajdzie się na stronie www.rp.pl oraz w piątkowym wydaniu „Rzeczpospolitej”.

To unikalna okazja, by współtworzyć jedyny w swoim rodzaju wywiad z wicepremierem w sprawie, która dotyczy setek tysięcy osób w Polsce.

Już teraz zapraszamy serdecznie do zadawania pytań na twitterze używając - #zapytajGowina oraz @Rzeczpospolita.

 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA