Reklama
Rozwiń
Reklama

Mariusz Cieślik & Robert Górski. Polska – instrukcja obsługi

Media, zamiast informować, dezinformują, szczepionki, zamiast pomagać, szkodzą, a politycy tworzą problemy, zamiast je rozwiązywać. Zaskakujące? Nie w Polsce. Ponieważ będziemy się na tych łamach pojawiać rzadziej, zostawiamy dla państwa krótką instrukcję obsługi naszego kraju.

Publikacja: 26.02.2021 18:00

Mariusz Cieślik & Robert Górski. Polska – instrukcja obsługi

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Aktor (polski) – ma obowiązek informować świat, jak bardzo nienawidzi PiS oraz TVP. Szczególny obowiązek mają ci, którzy w produkcjach telewizji publicznej grają. Np. obie odtwórczynie roli Osieckiej wstydzą się, że serial pokazała TVP. Gdyby jednak serial pokazał TVN, wtedy byłby to powód do dumy. Ponieważ wiadomo, z czym rymuje się duma, informujemy, że tam TVN ma takie projekty.

Autorytety (medyczne) – dzielą się na dwie grupy. Liderami pierwszej są dr Grzesiowski i prof. Horban, którzy chcą wirusa eksterminować za pomocą bomby atomowej. Frakcja druga pod wodzą Edyty Górniak i Ivana Komarenki twierdzi, że pandemia to oszustwo, a w szpitalach leżą statyści. Podobno śnią im się „Czarne oczy".

Pozostało jeszcze 85% artykułu

4 zł tygodniowo przez rok !

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.

Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.

Kliknij i poznaj szczegóły oferty

Reklama
Plus Minus
Profesor Zbigniew Wójcik. Typowy naukowiec, płomienny publicysta
Plus Minus
„Polska sarmacka. Historia zwykłych ludzi”: Dawna Polska jakiej nie znacie
Plus Minus
„Pisma zebrane. Tom 1. Rousseau – Literatura – Platon”: Eros umarł
Plus Minus
„Prapuszcza. Ostatnie starcie”: Żubr kontra Niedźwiedź
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama