Robert Górski

Robert Górski

Cieślik&Górski: 2024. Rok rotacyjny

Jak mówi Paulo Coelho: 2024 to więcej niż 2023, ale mniej niż 2025. Dla jednych za dużo, dla innych za mało, dla nas w sam raz, żeby przewidzieć przyszłość.

Cieślik&Górski: Z Kaczyńskim w Turowie i Sławomirem w Zakopanem

Uczyliśmy się tak pilnie, że każdy z nas kupił sobie w nagrodę pasek! Bierzemy nogi za pas(ek) i ruszamy w drogę. Wracamy we wrześniu. Ale nie zostawimy was bez pomocy. Oto niezbędnik, dzięki któremu przetrwacie wakacje! Pamiętajcie: są większe nieszczęścia niż urlop!

Górski&Cieślik: "Mateusz Morawiecki został lewą ręką Kaczyńskiego"

O tym, że Jewgienij Prigożyn jest potrzebny do papieża Franciszka, a Mariusz Pudzianowski - do Jana Pawła II. O tym czy Aleksandr Łukaszenko zna historię Konrada Mazowieckiego, który zaprosił Krzyżaków do Polski. O tym czy Mateusz Morawiecki został lewą ręką Jarosława Kaczyńskiego i o tym czy w rządzie zrobiło się luźniej.

Robert Górski & Mariusz Cieślik: Prawdziwy kiler kampanii

Poręba na brukselce, szkło bez kontaktu i Barack dla Radka. Czyli… trenujemy pisanie cyrylicą.

Górski&Cieślik: "Polska wsparła duchowo braci Mołdawian"

O tym dlaczego po przegranej 2:3 z Mołdawią można czuć się lepiej niż po wygranej 1:0 z Niemcami. O tym dlaczego jeśli Polska reprezentacja ma z kimś przegrywać, to właśnie z Mołdawią. O tym czy Jarosław Kaczyński był szczęśliwy z zostania wicepremierem. O tym jak Ryszard Petru zaorał Sławomira Mentzena.

Cieślik&Górski: Szymon zwany Rubikoniem

Szok i niedowierzanie: Komisja Europejska wspiera PiS w walce o władzę!

Górski&Cieślik: "Uchodźcy zawsze atakuja Polskę tuż przed wyborami"

O tym czy jest "obowiązkowa solidarność" ws. uchodźców w UE. O tym dlaczego Polska nie dostanie 3 mld euro za przyjęcie uchodźców z Ukrainy. O tym czy KE zależy na tym, by w Polsce rządzili Jarosław Kaczyński ze Zbigniewem Ziobro. I o tym czy Kaczyński z Donaldem Tuskiem chcą podzielić kraj na dwie części.

Cieślik&Górski: Sejm białej rękawiczki

Borys Budka w foliowej czapeczce, Grzegorz Braun w gabinecie i dwie siódemki Andrzeja Seweryna. Czyli jak maszerować, to tylko z Donaldem!

Górski & Cieślik: "4 czerwca na placu zabaw byli sami PiS-owcy"

O tym, czy marsz 4 czerwca był sukcesem PO i Donalda Tuska. O tym czy 5 czerwca Donald Tusk dziękował służbom za sprzątanie Warszawy po 100 czy 500 tys. osób. O tym czy wystąpienie Andrzeja Seweryna przed marszem było udane. O tym czy Szymon Marciniak nigdy więcej nie pójdzie na imprezę organizowaną przez Sławomira Mentzena. Robert Górski i Mariusz Cieślik zapraszają na najnowszy odcinek podcastu „Polska od ucha do ucha”.

Górski & Cieślik: Czy znajdą zdjęcie Tuska z Putinem?

Wzrost Romana, odlot Suskiego i cela Dańca. Nasze polskie Bollywood.