Robert Górski

Górski & Cieślik: Dokąd jechać, dokąd nie i dlaczego

Pandemia się skończyła, a wiosna zaczęła. Wraz z nią wkrótce zaczną się wyjazdy. Długie weekendy, krótkie weekendy, maje, czerwce i wakacje. Tymczasem geografia i geopolityka nieco nam się ostatnio zmieniły. Zastanówmy się więc razem, dokąd jechać, dokąd nie jechać i dlaczego.

Cieślik & Górski: Adrian, Edyta i niepodległość trójkątów

Na tysiąclecie państwa polskiego społeczeństwo wsparło budowę tysiąca szkół. Nie chcieliśmy być gorsi i z okazji wydania 1500. numeru też podjęliśmy czyn społeczny. Sprawdziliśmy, co zmieniło się przez ostatnich 29 lat, od czasu publikacji pierwszego „Plusa Minusa" w styczniu 1993.

Cieślik & Górski: Twardowski, Hermaszewski i Antoni, co wciąż orbituje

„Wakacje z duchami" były ulubionym serialem naszej młodości. Dlatego dzieciom w każdym wieku proponujemy dziś podróż po Polsce śladem starych podań. Wakacje już się zaczęły i z pewnością będą legendarne.

Alfabet na majówkę

Covid (zwany również koronawirusem) – spisek Billa Gatesa, WHO i Edyty Górniak zawiązany w celu odebrania Polakom długiego weekendu.

Od ucha do ucha: Wielkanocny koszyczek

W tym roku Wielkanoc znowu została odwołana przez rząd. W kościołach jeden koszyczek może stać na 20 metrach kwadratowych, więc święconkę dojadamy z ubiegłego roku. Poświęciliśmy jednak chwilę na analizę sytuacji.

Mariusz Cieślik & Robert Górski. Polska – instrukcja obsługi

Media, zamiast informować, dezinformują, szczepionki, zamiast pomagać, szkodzą, a politycy tworzą problemy, zamiast je rozwiązywać. Zaskakujące? Nie w Polsce. Ponieważ będziemy się na tych łamach pojawiać rzadziej, zostawiamy dla państwa krótką instrukcję obsługi naszego kraju.

Cieślik & Górski: Terminator Jarosław

Koperty śmierci z Nowogrodzkiej, klucze do Bielana, Maryla w roli Maryli i wesoła czeladka Sławomira.

Cieślik & Górski: Duet egzotyczny odsuwa PiS od władzy

Czarzasty, czyli „0,7 zgłoś się". Krystyna i zadyma. Oraz ogólne nie-Porozumienie.

Cieślik & Górski: Strajk kobiet na wysokich obcasach

48 wywiadów w 48 godzin, z najmanówką na ty, makijaż w goglach, a świnie jadą po Jandzie.

Cieślik & Górski: Umarł dwa razy i zmartwychwstał bez kaca

Szymon i Dżoana, Bernie i rękawice, Jadwiga i zdrowaśka, no i 10 promili bez kaca.