fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Małgorzata Kidawa-Błońska: Nie wiem, czy zagłosuję na Schetynę

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska nie wie, czy w zbliżających się wyborach w Platformie Obywatelskiej zagłosuje na obecnego lidera Grzegorza Schetynę.

Na początku przyszłego roku odbędą się wybory przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Swojego startu nie ogłosił dotychczasowy lider partii Grzegorz Schetyna.

Zapytana o poparcie dla Schetyny, Małgorzata Kidawa-Błońska odpowiedziała, że musi zapoznać się ze wszystkimi kandydaturami.

- Będą wybory, będą nowi kandydaci, będziemy dyskutowali. Nie wiem, czy będę głosować na niego (Schetynę - red.), czy na innego kandydata - powiedziała w TVN24 wicemarszałek Sejmu.

Dodała jednocześnie, że Schetyna przez ostatnie cztery lata zrobił bardzo wiele dobrego dla Platformy Obywatelskiej.

Kidawa-Błońska komentowała także przyszłoroczne wybory prezydenckie. - Jestem przekonana, że te wybory są do wygrania i naprawdę wierzę głęboko, że w maju zmieni się główny lokator Pałacu Prezydenckiego - powiedziała.

- Zresztą te wybory parlamentarne pokazały, że obudziła się taka nadzieja, że ludzie chcą świadomie głosować i chcą zmiany, chcą innej Polski. Dlatego patrzę z optymizmem na te wybory - oceniła.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA