fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Ewa Kopacz: Jest scenariusz, jak zablokować PiS

Fotorzepa, Roman Bosiacki
Ewa Kopacz powiedziała, że opozycja ma przygotowany scenariusz na zablokowanie prac nad ustawą o Sądzie Najwyższym. - Nie będzie powtórki z 16 grudnia - powiedziała była premier.

Pierwsze czytanie złożonego przez posłów PiS projektu ustawy o Sądzie Najwyższym zaplanowano na środę - wynika z zamieszczonego wieczorem na stronie internetowej Sejmu wstępnego harmonogramu obrad rozpoczynającego się we wtorek trzydniowego posiedzenia Sejmu.

- Dzisiaj wszyscy, którzy widzą, co wyczynia PiS po tych blisko dwóch latach, powinni trzymać kciuki za tych, którzy są w opozycji - powiedziała w Polsat News Ewa Kopacz.

- Tylko ta jedna opozycja i taka, która nie ściga się dzisiaj na stanowiska premierowskie, ale mówi jednym głosem, by odsunąć PiS od władzy, ma szansę wygrać w następnych wyborach - mówiła była premier.

Wiceprzewodnicząca PO nie chciała przekazać, jaki plan przygotowała opozycja. - Nie mogę zdradzić, jaką mamy strategię - skomentowała.

- Absolutnie nie będzie powtórki z 16 grudnia, ale mamy rozpisany scenariusz, jak skutecznie zablokować prace nad tą szkodliwą ustawą - zapowiedziała.

Więcej: Polsat News

Źródło: PolsatNews
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA