fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

KONKURS: Wygraj płytę „Atramentowa. Suplement"

„Atramentowa. Suplement"
materiały prasowe
Jacek Cieślak robi muzyczne podsumowanie 2015 roku. W zestawieniu znalazła się m.in. płyta Stanisławy Celińskiej „Atramentowa. Suplement". Dla naszych czytelników mamy 10 egzemplarzy.

Rynek muzyki środka polskich wykonawców zdominowali artyści niezwiązani bezpośrednio z estradą. Stanisława Celińska kontynuowała comeback albumami „Atramentowa" i „Suplement Atramentowa" - napisał Jacek Cieślak w muzycznym podsumowaniu 2015 roku.

Aktorka Stanisława Celińska, znana z ról w wielu filmach oraz występów na deskach teatru Krzysztofa Warlikowskiego, w tym roku postanowiła radykalnie zmienić wizerunek.

Muzyczne zamiłowania artystki nie były nowością, ale do muzyki wróciła jednak dopiero w tej dekadzie. W 2012 roku nagrała album „Nowa Warszawa" z piosenkami poświęconymi stolicy, z którą jest związana od urodzenia. Potem powstał koncertowy film nagrany na ulicach i podwórkach stolicy - napisał Jacek Cieślak w artykule z 8 listopada.

Jak dodał, tegoroczna „Atramentowa" odniosła jeszcze większy sukces niż poprzednie muzyczne projekty artystki. "Stanisława Celińska zaprezentowała się w konwencji „słowiańskiej Cesarii Evory", śpiewając majestatyczne, kameralne i melancholijne piosenki. Owacyjnie przyjmowane koncerty i świetna sprzedaż sprawiły, że poszła za ciosem i nagrała album „Atramentowa. Suplement" - czytamy w tekście.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy 10 płyt "Atramentowa. Suplement":

Aby je wygrać, wyślij w poniedziałek (21 grudnia) esemes o treści

ZW.01.Imię Nazwisko + ADRES WYSYŁKI

na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 12.00 - 14.00 w dniu 21 grudnia do momentu wyczerpania puli nagród (płytę wyślemy na wskazany w esemesie adres, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA