Muzyka

Spice Girls znowu razem

AFP
Wszystkie członkinie zespołu Spice Girls, kultowego girls bandu lat 90-tych, ogłosiły, że pracują nad nowymi, wspólnymi projektami. Po osiemnastu latach przerwy.

Victoria Beckham, Emma Bunton, Geri Horner (Halliwell), Melanie Brown i Melanie Chisholm spotkały się w piątek i oficjalnie ogłosiły powrót Spice Girls.

W wydanym oświadczeniu przeczytać można, że piosenkarki spędziły wspólne popołudnie, "nadrabiając zaległości" oraz że czują się oszołomione, jak wiele osób jest zainteresowanych ich powrotem do świata muzyki. Oznajmiły, że nadszedł czas, żeby odkryć nowe, wspólne horyzonty. Wszystkie uważają, że jest wiele różnych możliwości, które pozwolą fanom poczuć dawną energię Spice Girls oraz wzmocnić przesłanie „girl power” (kobiecej mocy), które towarzyszy im od zawsze.

Jako pierwsza podzieliła się tą informacją Victoria Beckham, publikując zdjęcie ze spotkania na Instagramie.

Brytyjski „The Sun” donosi jednak, że piosenkarki nie mają w planach powrotu na scenę. Wiadomo już, że każda z nich otrzyma 10 milionów funtów za występ w chińskiej telewizji, nowy talent show, płytę z kompilacją największych hitów oraz kontrakty reklamowe.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL