fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Poseł PiS: Wyrzucić z resortów "obce gazety"

123RF
Nie karmić tych, którzy szkodzą - apeluje poseł PiS Andrzej Melak i żąda w interpelacji, aby ministerstwa przestały prenumerować media, które krytykują rząd Beaty Szydło.

Wśród "szkodzących" rządowi mediów Melak wymienia "Gazetę Wyborczą", "Fakt" i "Super Express" oraz tygodniki "Newsweek Polska" i "Politykę".

Pytany o to, na czym polega "szkodliwość" owych mediów, Melak mówi, że "szkalują Polskę i realizują wytyczne przychodzące z Zachodu, między innymi od wydawnictwa Ringier Axel Springer".

- Są tubą propagandową obcych nacji. Krótko, dziękuję, do widzenia - podsumował poseł. I dodał, że nie powinno się wspierać tych, "którzy na nas plują".

Melak oznajmił, że docenia twórczą krytykę, ale kłamstwa, obrażanie Polski i wykonywanie instrukcji tych, którzy nie życzą dobrze Polsce, to coś innego niż krytyka.

- Dlatego uważam, że nie powinno się karmić tych, którzy Polsce szkodzą - skwitował.

Melak w interpelacji nr 11718 wskazuje, że miejsce wyrugowanych z ministerstw periodyków powinny zająć takie tytuły jak "Nasz Dziennik", "Gazeta Polska Codziennie", "Gazeta Polska" oraz "wSieci".

Więcej - www.money.pl

Źródło: money.wp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA