fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

PayPal rusza ze Zbiórką

Bloomberg
System płatności internetowych uruchamia właśnie w Polsce nową usługę
To Zbiórka, czyli nowa funkcjonalność konta w PayPal. Jego posiadacze będą mogli w nowy i prosty sposób zbierać środki na wspólne wydatki z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki Zbiórce, użytkownicy PayPal będą mogli zbierać pieniądze na wakacje, prezenty grupowe lub regularne wspólne wydatki, wystarczy stworzyć dedykowany link i przesłać go swoim znajomym i rodzinie.
Użytkownicy mogą spersonalizować Zbiórkę do swoich potrzeb, poprzez dodanie zdjęć, czy określenie celu, na jaki zbierają środki, a także na kiedy będą potrzebować funduszy.
W celu rozpoczęcia zbierania pieniędzy, wystarczy udostępnić link do strony Zbiórki za pośrednictwem wiadomości tekstowej, e-mail, Facebooka czy Twittera. Jeśli zapraszane osoby nie posiadają konta PayPal, mogą je łatwo i bezpłatnie utworzyć.
Wszystkie wydatki są kontrolowane w sekcji aktywności i po osiągnięciu celu Zbiórki trafiają bezpośrednio na balans PayPal osoby, która ją stworzyła.
Zbiórka PayPal została udostępniona w 16 krajach: Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA