fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

Tomasz Przybek został nowym prezesem Polska Press

Prasa
AdobeStock
Tomasz Przybek został wybrany na prezesa wydawnictwa Polska Press. To były prezes Fratrii i PW „Rzeczpospolita”.

Tomasz Przybek został powołany we wtorek na stanowisko prezesa zarządu Polska Press Grupa. Rekrutacja na nowego szefa przejętego przez Orlen wydawnictwa prasowego była ekspresowa - zaczęła się 13 maja, a termin zgłoszeń upłynął już po trzech dniach, 16 maja. Jak informowała Polska Press, kandydat ma odznaczać się wysokim poziomem „umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i etycznych oraz decyzyjności”.

Konkurs wygrał Tomasz Przybek, który pracował wcześniej między innymi w Polskiej Agencji Prasowej, Fratrii (wydawcy „Sieci” i wPolityce.pl) i Przedsiębiorstwie Wydawniczym „Rzeczpospolita”.

- Zdecydowanie będę stawiał na wzmocnienie firmy szczególnie w regionach. Jakość pracy, procesów, organizacji to moje priorytety. Najważniejsi są jednak ci, którzy tworzą firmę, czyli jej pracownicy. To im chcę poświęcić największą uwagę, wspierać ich i z nimi budować rozwój firmy – zaznaczył Tomasz Przybek, cytowany w komunikacie.

Państwowy koncern naftowy Orlen jest właścicielem Polska Press od marca. Wcześniej prezeską wydawnictwa Polska Press była Dorota Stanek, a od 14 kwietnia zastąpił ją tymczasowo na tym stanowisku Marcin Dec, który równocześnie kierował domem mediowym Sigma Bis.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA